adobe premier cs 3.0 türkçe yama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
14 Ağu 2007
186
0
İzmir
adobe premier cs 3.0 türkçe yamasını bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim (programı kurdum sadece yama lazım)
 

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
......

karDeS yukardaki siteye gir üyeLik istio üye oLmadım sen oL:)

ResimLi anLatımı ve downLoad Linki var ordan inDirebiLirsin...


iyi ForumLar...
 

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
karDeS yukardaki siteye gir üyeLik istio üye oLmadım sen oL:)

ResimLi anLatımı ve downLoad Linki var ordan inDirebiLirsin...


iyi ForumLar...

PiTFaLL site yerine download linki versen daha makbule geçer diye düşünüyorum.üye olmak 60 sny almaz:)
Adobe PhotoShop CS2 9.0


Tanıtım:
Adobe Photoshop CS güncellendi. Resim düzenleme yazılımları içinde bir endüstri standardı haline gelen Adobe Photoshop bu sürümünde fotoğrafçılık sektöründeki gelişmelere parelel yeni özelliklerle donatılmış.
Adobe firması dijital fotoğrafçılığın gelişimini göz önünde bulundurarak Dijital fotoğraf düzenlemeleriyle ilgili seçenekleri eklemiş yazılıma.
Önceki sürümlerinde file browser olarak bulunan seçenek Adobe Bridge adını almış. Görselliği ve işlevselliği geliştirilmiş. Resimleri toplu olarak küçük boyutlarıyla inceleyebileceğiniz bu menüde, resimleri yorum ekleme, dosya bilgilerini görme, etiket ekleme, slayt olarak izleme vb bir çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Dijital fotoğraf makinelerinde noise (kirlilik) olarak adlandırılan olumsuzluk özellikle az ışıklı ortamlar ve gece çekimlerinde kaçınılmaz. Photoshop yeni sürümünde bunu da düşünmüş ve filtreler menüsünde bulunan noise filtresine “reduce noise” seçeneğini eklemiş. Bu seçeneği kullanarak fotoğrafınızdaki kirliliği en aza indirmeniz mümkün. Dijital fotoğraf makinenizin objelere odaklanma sorunları nedeniyle oluşan perspektif hataları ve fotoğraf bulanıklığıyla ilgili düzenlemeler içinde yine filtreler menüsünde bulunan “distort” filtresinden “lens correction” seçeneğini kullanabilirsiniz. Önceki sürümlerde “healing brush” adı verilen ve resim hatalarını gidermek için sıklıkla başvurduğumuz araca “spot healing brush” olarak daha etkili özelliklere sahip olan yeni bir seçenek eklenmiş. Resim düzenleme yazılımları içinde bir standart haline gelen kırmızı göz giderme aracı da Photoshop’un yeni sürümüne eklenmiş. Birkaç fare tıklamasıyla başarılı sonuçlar elde edebiliyorsunuz.
Katmanlarda çoklu kontrol, clone aracı gibi çalışan fakat daha duyarlı özelliklere sahip olan “vanishing point” kolaylaştırılmış (“İmage warp”Bir resmi bir nesneye dolama örneğin bir vazoya) menüleri ve çalışma alanlarını özelleştirmede daha fazla seçenekler Photoshop’un yeni sürümünde karşımıza çıkan özellikler. Daha önceki sürümlerinde sıklıkla karşılaştığımız Türkçe yazı tipi desteği sıkıntısı da bu sürümde giderilmiş.
Photoshop aracılığıyla yapabilecekleriniz hayal dünyanız ile sınırlı. Adobe Photoshop resim düzenleme yazılımları içindeki tartışmasız üstünlüğünü yeni sürümüyle birlikte pekiştirmiş görünüyor.

concerto_23102152.jpg

Download329MB

Uptader To 9.0.111.9MB
*****60 KB
Türkçe Yama804 KB
Resimli Aktivasyon
(Not: Aynı Aktivasyonu Adobe Premiere programı İle de yapabilirsiniz)

assassafb1.jpg
Resimdekileri Aynen yaparsanız Program Tam sürüm Olarak Kullanılır
 

cattik2626

Yeni üye
14 Tem 2007
8
0
iyi güzelde adam sana adobe premier soruyor sen adama ''sen adama fotoshop ''aktivasyonu veriyorsun ben anlamış degilim banda da Adobe Premiere Pro CS4 lazım...türkce yama
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.