Advanced systemcare 8

KaraArma

Üye
30 Ocak 2015
54
0
Arkadaşlar ben advanced systemcare ile disk birleştirdim ama internet erişimim gitti ve programlarımın bazıları hata verdi yardım edermisıniz. TŞK

DiqTionaRy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
551
0
Çanakkale
Değerli Dostum , Sistem Geri Yükleme Yaparak Veya Format Atarsak Sorunu Çözebilirsin En Kolay Yoldan Ancak bir önerim olacak advandec system care yi sil onun yararı yerine zararı var dostum. bende vardı aynı şeyi bana oldu wifi çekmiyordu sis geri yükleme yaptım işlem tamam.

ALLAME2015

Üye
2 Şub 2015
87
0
İstanbul
ASC 2 yıldır kullanıyorum çok iyi bir program disk birleştirme yapmıyor disk birleştirmek için yanına bir program kurman lazımdı adını unttum eskiden sitesindede sahte lisans işleminde hata alabilirsiniz yazıyordu disk birleştirmek için Defraggler programını öneririm hem hızlı hemde sorunsuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.