AFAD Aydes'den veri çekmek.

Leon248

Üye
31 Ocak 2015
53
0
21
Gaziantep-->Kemer/Antalya
Arkadaşlar selamlar, gönüllü olarak faaliyette bulunduğumuz ve ihbarları aldığımız AFAD AYDES'in müdahale edilen olayları yayınladığı websitesindeki bu kısımdan olay kartlarını çekip belirli sorgulardan geçen olayları farklı bir websitesinde listelemek istiyorum.

Kodlama bilgim derdimi anlatacak kadar olduğundan belirli filtre sorgulardan geçirmek ve listelemek kolay ancak başta veri çekmek gerektiğinden data scraper tarzı eklentiler denedim ancak ben gerçek zamanlı olarak AYDES'e güncel veri girilince hemen çekmesini istiyorum, sanırım bunu da yapabilen scraperlar var ama dolar bazlı uçuk fiyatlandırmalara denk geldim hep.
Bu tarz projelerde çalışanlar var ise alternatif fikirler verip tecrübelerini aktarabilir mi?
Eğer scraper tek yol ise tavsiye edilen stabil ve uygun fiyatlı hangi ürünleri kullanmam gerekir ?

36WPFRu.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.