Afet - Yazılım ve Siber Güvenlik Operasyonu

SpyKod

Katılımcı Üye
8 Şub 2006
350
70
Tarsus
Hesap deyip geçmeyelim arkadaşlar ..
Twitter üzerinden insanları yanlış yönlendirip bağış adı altında dolandırmak isteyen bir dünya hesaplar var.

Bir sürü..

q28oq7n.jpg
s3mvqfl.jpg

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
Bu kişiler ifadelerinin ardından salınıyorken sanaldan çok bir şey yapılabileceğini sanmam . Ülkede ki insanların nasıl olsa bir şey olmayacak kafasında ki davranışları yüzünden daha çok görürüz bunları. Bu konularda ARGE çalışması yapılabilir. Fikir güzel çalışmalarda güzel sonuçlar verir umarım. Başarılar :)

SDX

Üye
9 Şub 2023
52
19
Bu kişiler ifadelerinin ardından salınıyorken sanaldan çok bir şey yapılabileceğini sanmam . Ülkede ki insanların nasıl olsa bir şey olmayacak kafasında ki davranışları yüzünden daha çok görürüz bunları. Bu konularda ARGE çalışması yapılabilir. Fikir güzel çalışmalarda güzel sonuçlar verir umarım. Başarılar :)
bende öyle düşünüyorum , o yüzden hukuki şekilde değilde onlara uygun bir biçimde cezalandırmak gerek :)

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,257
144
93
root@kali:~#
Deprem bölgesindeyim imkanım olmadığı için katılamıyorum. Şu alay edilen hesaplar da kapatılacak değil mi? Elinize sağlık şimdiden. Herkesin katılmasını öneririm.

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
503
211
tbeyxjv.jpg

Ülkemizde meydana gelen üzücü ve yıkıcı deprem sonrasında yazılım ve siber güvenlik seferberliği başlatıyoruz. Allah kayıplarımıza rahmet eylesin geride kalanlara sabır ve şifalar nasip etsin inşallah.

Gönüllü olarak deprem sonrasında insanların hayatlarını kolaylaştırabilecek, yeni bir düzen kurmalarına bir nebze dahi olsa yardımcı olabilecek fikirler/projeler hayata geçirilecektir. Bu bağlamda gönüllü yazılımcı arkadaşlar ile discord üzerinden faaliyetler yürütülecektir.

Ayrıca ortaya çıkan mağduriyetten nemalanmak isteyen bir takım şerefi ve kanı bozuk insan müsveddeleri peyda olmuşlardır. Söz konusu bu hadsizlere hadlerini bildirmek ve masum insanların zarar görmesini engellemek için bu soysuzlara ait hesaplar ve domain adresleri kullanılamayacak hale getirilecektir.

Afet - Yazılım ve Siber Güvenlik Operasyonu 11.02.2023 tarihinde saat 20:30 da başlayacaktır. Operasyon koordinasyonu discord üzerinden sağlanacaktır.
Allah hayrınızı kabul eylesin.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
tbeyxjv.jpg

Ülkemizde meydana gelen üzücü ve yıkıcı deprem sonrasında yazılım ve siber güvenlik seferberliği başlatıyoruz. Allah kayıplarımıza rahmet eylesin geride kalanlara sabır ve şifalar nasip etsin inşallah.

Gönüllü olarak deprem sonrasında insanların hayatlarını kolaylaştırabilecek, yeni bir düzen kurmalarına bir nebze dahi olsa yardımcı olabilecek fikirler/projeler hayata geçirilecektir. Bu bağlamda gönüllü yazılımcı arkadaşlar ile discord üzerinden faaliyetler yürütülecektir.

Ayrıca ortaya çıkan mağduriyetten nemalanmak isteyen bir takım şerefi ve kanı bozuk insan müsveddeleri peyda olmuşlardır. Söz konusu bu hadsizlere hadlerini bildirmek ve masum insanların zarar görmesini engellemek için bu soysuzlara ait hesaplar ve domain adresleri kullanılamayacak hale getirilecektir.

Afet - Yazılım ve Siber Güvenlik Operasyonu 11.02.2023 tarihinde saat 20:30 da başlayacaktır. Operasyon koordinasyonu discord üzerinden sağlanacaktır.
Hayırlı olsun ve kolay gelsin.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
tbeyxjv.jpg

Allah kabul etsin

+++++++++

'Halaskâr

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,186
1,078
Midgard
Tespit edilen DOLANDIRICILIK amacıyla açılmış bazı alan adları aşağıdaki gibidir;

- acilyolyardimturkiye.com
- afadbagislari.net
- afadyardimyap.net
- afaddeprembagis.net
- https://lnkd.in/dax_myBr
- yardimbagis.net
- depremvergileri.net
- acilyolyardimturkiye.xyz
- afad-kahramanmaras.net
- afaddestek.net
- afad-yardimerkezi.net
- depremdestek.com
- toplumsalyardimlasma.org
- yardimyerleri.com

Selamünaleyküm abiler.. Bizi bekliyordunuz, geldik işte.. 🇹🇷

BEYAZ GÖLGE1

Yeni üye
8 Eki 2022
5
1
Hesap deyip geçmeyelim arkadaşlar ..
Twitter üzerinden insanları yanlış yönlendirip bağış adı altında dolandırmak isteyen bir dünya hesaplar var.

Bir sürü..

q28oq7n.jpg
s3mvqfl.jpg
Zora düştüm atlattım, dara düştüm atlattım. Bir başıma kaldım atlattım, Boğazıma düğüm ettiğiniz ne varsa atlattım. Dostumun düşmanlığını sevenin vefa kârsızlığını bile atlattım. Kendimle kanlı bıçaklıydım ben onu bile atlattım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.