Çözüldü After Effects ve PC'im !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yenidenotuken

Yeni üye
23 Ocak 2019
29
0
Ötüken
Kolay gelsin.
Bilgisayarım akademisyen bilgisayarı lakin sizlere After Efect kaldırır mı kaldırmaz mı sormak istedim.
Özellikleri;
AMD A9-9410 RADEON R5, COMPUTE CORES 2C+3G 2.90 GHz
RAM: 4,00 GB

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Kendi bilgisayarınız ile kıyaslaştırabilirsiniz;

• Processor Multicore Intel processor with 64-bit support
  • Operating system Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1703 (Creators Update) and later
  • RAM 8 GB minimum (16 GB recommended)
  • Hard disk space
  • 5GB of available hard-disk space; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
  • Additional disk space for disk cache (10GB recommended)
  • Monitor resolution 1280x1080 or greater display resolution
  • Internet Internet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services.*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.