Çözüldü After Effects

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trupy

Üye
19 Nis 2012
160
0
CS6 veya üzeri ful yapabileceğim after Effects programı acil yardım. Aradım taradım güncel link bulamadım. Komutanlarım yardım etsin...Vallahi acil. 2.günümü de boş geçirdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef
Kumandan Gonzales... crack dahilmi? nasıl ful yapacağım?

Kumandan bu sadece indirme exe si? adobenin sayfasına gidip dawnload gibi bişey bu? yanıldımmı?

Sen indir buradan....
Google de " after effect amtlib.dll" yazarsan bulabilirsin sadece amtlib.dll dosyasını indirmen yeterli onu programın kurulu olduğu yere at crack yapmaya gerek kalmıyor, diğer programlar içinde geçerlidir.

trupy

Üye
19 Nis 2012
160
0
Sen indir buradan....
Google de " after effect amtlib.dll" yazarsan bulabilirsin sadece amtlib.dll dosyasını indirmen yeterli onu programın kurulu olduğu yere at crack yapmaya gerek kalmıyor, diğer programlar içinde geçerlidir.

Öyle ama programı kurarken serial number ardından doğrulama için aktivasyon istiyor. Yine de deniyeceğim. teşekkür ettim

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Muhtemelen after fx i indirmişsin. O yüzen onun linkini vermicem boşuna.

Sırayla dediklerimi yap:
1. Googleye adobe universal patcher yaz
2. Fullprogramlardan indir
3. İndirdikten sonra internetini çek, kapat yani, nete bağlı olma
4. After fx i offline olarak deneme sürümünde kur
5. Universal patcheri, kurulumun olduğu klasöre kopyala, yönetici olarak çalıştır, oradan after fx in hangi sürümünü kurduysan artık onu seçip patch butonuna bas.
6. Son da Allah ajexadan razı olsun, şeklinde bir dua etmen yeterli :)

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
905
7
The World
Muhtemelen after fx i indirmişsin. O yüzen onun linkini vermicem boşuna.

Sırayla dediklerimi yap:
1. Googleye adobe universal patcher yaz
2. Fullprogramlardan indir
3. İndirdikten sonra internetini çek, kapat yani, nete bağlı olma
4. After fx i offline olarak deneme sürümünde kur
5. Universal patcheri, kurulumun olduğu klasöre kopyala, yönetici olarak çalıştır, oradan after fx in hangi sürümünü kurduysan artık onu seçip patch butonuna bas.
6. Son da Allah ajexadan razı olsun, şeklinde bir dua etmen yeterli :)

Konu Hakkında Gerekli Cevaplar Verilmiş Sorununuz Devam Etmiyorsa Konuya Çözüldü İbareti Atınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.