ağ keyloggeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dh-11antalya

Yeni üye
17 Tem 2010
2
0
iyi günler, benim kablolu ağımı kullanan evde 3 bilgisayar var ben odamdaki bilgisayardan diğer bilgisayarların klavyesinde hangi tuşlara bastığını tek tek görmek istiyorum ve mümkünse bana mail olarak gelmesini istiyorum. yardımcı bir kaynak varsa ilgilenirseniz çok sevinirim.

teşekkürler iyi forumlar.

te5irtozu

Yeni üye
15 May 2010
9
0
pc dedektif ghost keylogger ardamax veya bu tarz bişeyler lazım sana fakat bunların tam sürümünü bulman mesele casus 007 nin tam sürümünü sitede bulabilirsin fakat incelemen gerek....

tuzlusu

Üye
14 Haz 2009
146
0
Terbiyeli konuş burdakiler boş değil, sen yeterli araştırma yapsan trojan bölümünde yeterince anlatımlı keylogger var,birilerini suçlamadan önce forumu araştır, ayrıca bu site sadece çıkarçılık için değil bu bir paylaşım sitesidir...:mad:

:diablo

katlıyorum biraz araştırma yaparsan ii olur trojan ve virüs bölmünden key bul sonra onu word dosyası ile birleştir paylaşıma koy komşularada haber et onlarda indirsin word dosyasını tamam dır şifreler sende

HACKFUN_TEAM

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
963
0
Kısa yoldan bişiye ulaşamazsın arkadasım bölümler var kurallar var incele istediğin ve aradıgın programlar forumda mevcut

Cnokyc

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
523
0
hep diyorum bi şeyden anlamaz, konuşmayı bilmeyen insanları almayın foruma diye ..
arkadaşım kaan3808 ne güzel açıklamış. kapı orada.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.