Ağ paylaşım merkezinden bilgisayar nasıl kaldırılır?

FuLLSave

Üye
10 Ara 2017
120
1
Ankara
Herkese merhabalar bugün ağ ve paylaşım merkezinden başka bir bilgisayar olduğunu farkettim lakin kaldıramadım. Yöntem hakkında bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,150
363
Herkese merhabalar bugün ağ ve paylaşım merkezinden başka bir bilgisayar olduğunu farkettim lakin kaldıramadım. Yöntem hakkında bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Selamlar
HGW.LOCAL ifadesi, Türk Telekom’a ait bir modemin bilgisayarınıza bağlı olduğunu göstermektedir. Eğer Türk Telekom kullanıcısıysanız endişelenmenizi gerektiren bir durum yoktur.

Ayrıca, Windows 7 kullandığınızı görmekteyim. Güvenliğiniz için en az Windows 10 Home sürümüne geçmenizi tavsiye ederim. Eğer sisteminizin bu yükseltmeyi kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorsanız, lütfen sistem özelliklerinizi bizimle paylaşın size yardımcı olalım.

FuLLSave

Üye
10 Ara 2017
120
1
Ankara
Altyapım TTnet doğrudur. Lakin modemin markası sizin de gördüğünüz üzere Archer_C5v . Bundan kaynaklı olacağını düşünmemiştim ama içimi rahatlattınız. Teşekkür ederim. Win10 için ise sistem bilgilerimi DM üzerinden gönderiyorum. Saygılar, selamlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.