Donanım Ağ Yazıcısında Yazdırma Problemi

81u3hat

Yeni üye
19 Ağu 2019
22
0
Bir Adet Ağ Yazıcım Var KYOCERA ECOSYS P2135dn Model
Bu Yazıcıma Windows 10 Cihazlardan Yzadırma İşlemi Yaptığımda Sorunsuz Yazdırma Yapıyor.
Fakat Windows 7 Cihazlarda Çıktı Almak İstediğimde Hem Yazıcımız için uygun driver bulamıyor, hemde yazdırma işlemi yaptığım sırada karmaşık sembollerden oluşan sayfalarca çıktı veriyor. Bunu nasıl çözebilirim.
Ağdaki Windows 10 Cihazlarda Hiçbir Sorun Yok. Sadece Windows 7 De Böyle Bir Problemimiz var.

phoenx

Üye
3 Nis 2020
86
0
VOLKAN
bu siteden :

http://www.kyocera********solutions...port/dlc.false.driver.ECOSYSP2135DN._.EN.html

yaklaşık 5 saattir uğraşıyorum sitenin asıl kaynağını atmaya ama olmadı en azından doldurman gereken kısımları sana söyliyim sitenin

ilk yıldızlı yered o c u m e n t s site bu cümleyi gizliyor sebebini öğrenemedim ilk boşluğa bu cümleyi yaz ama aralardaki boşluk olmasın ikinci yıldızlı yere.ae/index/contact_support/dlc.false.driver.ECOSYSP21 BUNLARI YAZIP SİTEYE GİREBİLİRSİN GERİ KALANIDA ALT PARAGRAFTA ANLATTIĞIM GİBİ O DOSYAYI KURUP İNDİREBİLİRSİN İNTERNET SAYFASINDAKİ

neden böyle yıldızlı şekilde çıktı anlamadım forumun kendisinde bişey var sanırım umarım işine yarar elimden geleni yaptım senin için eğer driver işine yaramazsa yorumda bildirmeni isterim farklı yöntemler buluruz elbet.

EN ALTTA BULUNAN

Classic Universal Driver KPDL / PCL5e/c / PCL6 (certified and signed by Microsoft)

3.30 15.99 MB KyoceraClassicU...v3.3_signed.zip

BU DOSYAYI İNDİRİP DRİVER'İ kurup çalıştırabilirsin dostum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.