Agar.io / slither.io extension

RuSeC

Üye
8 Tem 2015
215
1
BEYLER BILDINIZ GIBI AGARIO COK TUTULMUSTU BUNUN UZERINE SLITHER.IO YAPILDI TABI BOS DURMADIK EKLENTI BULDUK BEN YAPMADIM FAKAT ARKADASIM YAPTI BUYRUN :

Agar.io extension : ilk olarak @@agarplus.io@@ adresine giriyoruz sonra ilk once tampermonkeyi kuruyoruz ardindan eklentiyi ve agar.io ya girince bircok ozellik ekleniyor

Slither.io extension: usteki gibi ayni seyler fakat site adi degisik @@slitherplus.io@@ ayni seyleri bu adresten yapıyoruz

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
Merhaba Videolu Anlatım Koyarsanız Arkadaşlarımız Daha Net Anlayabilir.

İyi Akşamlar

Fenertube

Katılımcı Üye
22 May 2016
603
0
arkadaşın yaptı ha ?kardeşim neden yalan söylüyorsun bu eklenti agar.io oyunun dünya birincisi klanının eklenti editörleri tarafından yapıldı (nilbek,akira,acydwarp) milleti kandırma lütfen.

byfat51

Uzman üye
8 Kas 2015
1,860
0
Nide-->Niğde
BEYLER BILDINIZ GIBI AGARIO COK TUTULMUSTU BUNUN UZERINE SLITHER.IO YAPILDI TABI BOS DURMADIK EKLENTI BULDUK BEN YAPMADIM FAKAT ARKADASIM YAPTI BUYRUN :

Agar.io extension : ilk olarak @@agarplus.io@@ adresine giriyoruz sonra ilk once tampermonkeyi kuruyoruz ardindan eklentiyi ve agar.io ya girince bircok ozellik ekleniyor

Slither.io extension: usteki gibi ayni seyler fakat site adi degisik @@slitherplus.io@@ ayni seyleri bu adresten yapıyoruz

Arkadaşım yaptı diyo.

bulduk ta diyor.

Enthros

Yeni üye
27 Haz 2016
9
0
Sanırım "eklentiyi biz bulduk; ama ben denemedim arkadaşım denedi, çalışıyor" demek istemiş.

Nautilus

Yeni üye
24 Haz 2016
49
0
İzmir-Manisa

Bu yaptığın çok yanlış bir davranış arkadaşım zaten herkes biliyor ki youtube'de birsürü videosu var ve birsürü forumda anlatımı var neden yaptık diyorsun anlamadım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.