Ağdaki bilgisayar, telefon vs. yapabileceğim şeyler hakkında yardım

oguzergo

Üye
26 Mar 2016
114
0
Nereye
Arkadaşlar ortak ağ kullanıyorum, ağıma katılan kişilere yapabileceklerim nelerdir bunun için program vesaire bir şeyler var mıdır?

Shutdown -i falan demeyin gözünüzü seveyim güzel şeyler varsa öğrenebileceğim veya yardım edebilecek?

Hanzadé

Katılımcı Üye
4 Eki 2007
934
1
Başlat --> Çalıştır ---> \\xxxxxx (x lerin yerine bağlanmak istediğin bilgisayarın ismini yazmalısın, tabi bağlanacağın bilgisayarın da paylaşıma açık hale getirilmiş olması gerekiyor)

Bu sayede bağlandığın bilgisayardaki dosyalara rahatlıkla ulaşabilirsin.

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
armitage ile bu isi yapabilirsin.denemeni tavsiye ederim eger mobil kullaniyorsan zanti.dspolit kullan kardesim ayni agdaki kisilerin girdikleri siteleri ve girilen sifreleri gore bilirsin vb..kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.