Ağdaki Pcde Sınırlı Bağlantı Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamun Aleyküm Arkadaşlar

Sorun şu; Benim pc ye bağlı 2 pc daha var biz interneti 3 kişi kullanıyoruz.Pc lerden birinde internet gitti.Sınırlı bağlantı veya bağlantı yok diyor.Diğer pcde ve bende internet var.Acaba sorun o pcde mi diye formatladım fakat yine düzelmedi.

Acaba neden internete bağlanamıyor acil yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla

*L0RD*

Katılımcı Üye
14 Mar 2012
379
0
1.Modemin fişini çek biraz bekle sonra fişini tak çalıştır.Olmazsa;
2.Manuel ip ve dns girişi yap.Olmazsa;
3.Driverlerini güncelle.Olmazsa;
4.Not defteri açıp bu kodları gir uzantısını bat olarak değiştir.Sonra aç.
ipconfig/flushdns
ipconfig/release
ipconfig/renew

Başkada yol bilmiyom.Bendede bir ara benzer bir sorun vardı internet üzerinde sarı üçgen içinde ünlem işareti çıkıyor.İnternete bağlanmıyordu.İkinci yolu yaptım düzeldi.

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
o hata hangi bilgisayarda gerçekleşiyor ise.. Verecegım kodu bu yolu izleyerek yazın..

Başlar > Tüm Programlar > çalıştır
Buradaya Bu Kodu yazıyorsunuz..

Kod:
%windir%\network diagnostic\xpnetdiag.exe

ve tamam dıyerek İleri çeneği ile karsınıza cıkan Windows için Ag tanımlama yönergesını okuyarak ılerleyın.. Sorun cozulecektır.

NOT: Bu yöntemi sadece belirtiğiniz hatayı aldıgınız anda yaparsanız etkili olacaktır.

İyi Formlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.