Ağdaki PCye sızma

Sepya

Üye
6 Tem 2013
112
0
Bir kafede bulunan bilgisaya sızıp bir müzik açmam gerekiyor, bununla alakalı olabilitesi olan bir makale bulmadım var mı bir yolu?

negatif332133

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
849
1
Mersin
Dostum öncelikle böyle birşey yapmak istiyorsan bu sadece 1kereye husus olur yani rati pcye soksan bile netkafelerde deep freeze kullanıldığı için pc kilitlenip açıldığında eski haline dönecektir yani böyle bisey yapsan bile 1 kereye husus yapabilirsin

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Cafe sahibinden yardım alırsan daha kısa çözüm olur bunun dışında deneyeceğin tüm yollarda bilgisayarlarda koruma olduğu için seninde programın ilk resetten sonra devreye gireceği için çalıştıramazsın ;)
Ancak şu şekilde kişinin oturacağı masaya sen daha önce oturur ve kişiyi taniyorsan hangi sekmeyi kullaniyorsa onun yolunu direk müzik yolu olarak değiştirebilir daha sonrasında bilgisayarı kapatmadan masa aktarımı talep edersin kişi oturduğunda kısayolu tıkladiğinda onun istediği yola gitmeyip senin ayarladığın müziği çalabilir ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.