Age of Conan bir yaşında!

DoWn LiTe

Uzman üye
9 Nis 2007
1,608
33
emekli mod
ageofconanbiryasinda.jpg


Yıl 2008... Mayıs ayı... Türünde rakip tanımayan, adeta kendisiyle yarışan World of Warcraft’a bir rakip çıkmıştı sonunda!
Artık tek değildi WoW, MMORPG dünyasında. Peki, başarılı olabilmiş miydi bu yeni doğan bebek geçtiğimiz bir yıl içinde? 2008’in Mayıs ayından bu yana 1.2 milyon adet satan Age of Conan: Hyborian Adventures’ın başarılı olup olmadığı yorumunu bir kenara bırakalım şimdi. Çünkü bu küçük bebek, aradan geçen zaman içinde büyüdü ve bir yaşına girdi. Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında MMORPG türüne “merhaba” diyen Age of Conan bir yaşına bastı. Her geçen gün Age of Conan’la tanışanların sayısının arttığı söyleyen Funcom Pazarlama ve Satış Müdür Yardımcısı Morten Larssen, sözlerine Age of Conan’ı geliştirmek için sürekli çalışan bir ekipleri olduğunu belirterek devam ediyor. Birinci yıldönümü anısına oyuncularına çeşitli sürprizler hazırladığını belirten Funcom, oyuncuların bu sürprizlerin neler olduğunu öğrenmek için internet sitelerini ziyaret etmelerini istiyor. Siz de bu sürprizleri merak ediyorsanız oyunun resmi sitesine girmek için tıklayın.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.