Aget [0.4]

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,769
0
Bursa
Aget [0.4]

EnderUNIX Aget, download'larinizi onemli derecede hizlandirabilen multi-threaded bir uygulamadir. Su an itibariyle, program HTTP download'larini destekliyor, ve konsoldan calisiyor.

Ileri asamalarda, program icin bir GUI yazilmasi, FTP download'larini desteklemesi ve birkac download'i birlikte akillica yonetebilmesi icin gerekli kodun yazilmasi dusunulmektedir.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.