ağıma bağlı pcye sızma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sessiz09

Yeni üye
26 Tem 2009
21
0
arkadaşlar aynı konuyu iki yere açmış olduğum için izden özür diliyorum -acemiliğime verin- bu konunun aynısı network kısmında "ağıma bağlı pcye sızma" şeklinde açılmıştı

anlıyorum ki yardım için konular buraya açılması gerekiyor muş site yöntecileri aynı konunun network başlığı altında olanını silebilirler.

sorum şu benim ağıma bağlanan k.adı -windosdan bahsediyorum- k.şifresi mac adresi ıp si bilinen pcye nasıl girerim

sessiz09

Yeni üye
26 Tem 2009
21
0
Aga bu işler ole kolay diil ki anlatalım bende cok denedim yazılar okudum ama beceremedim

yani en basitinden ağımı izleyen mesela o kullanıcının hangi sitellere girdiğini gösteren bir program varmıdır illa sızmasamda olur o kişinin hangi sitelere gitdiğini görsem o da olur ama tabi sızabilirsem daha hoş olur

cevabın için teşekkürler

sessiz09

Yeni üye
26 Tem 2009
21
0
Aga program varda benim bildigim pratik amaclı ip bulma cmd yrine program direk sunuo mesela

ben ıp maci zaten öğrendim adamın k.adını şifresini öğrendim şu aşamada en azından kendi pcime kuracağım bir programla onun hangi sitelere girdiğini görmeyi istiyorum essentıal net 4 ile işe yaramadı nexen ağ izleme programı o kullanıcıyı görüyor ama nerelere girdiğiniz analiz edemiyor

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
şöyle bir progam mevcut deneyin bakalım işinizi görcekmi

Açıklama: Bu program bilgisayar ağınızdaki bilgisayarları yönetmeye ve özelliklerini öğrenmeye yarar.

Program ile yapabilecekleriniz:

1_Bilgisayarların işletim sistemlerini öğrenebilirsiniz.
2_Bilgisayarların IP adreslerini öğrenebilirsiniz.
3_Bilgisayarların çalışma grubu bilgilerini öğrenebilirsiniz.
4_Öğrendiğiniz bilgileri metin veya html olarak kaydedebilirsiniz.
5_Bilgisayarları uzaktan başlatabilirsiniz.
6_Bilgisayarlarda yüklü olan servis paketlerini bulabilirsiniz.

Ve daha bir çok özellik...

Program bilgisayara ilk yüklendiğinde 10 bilgisayar ile sınırlı kalıyor. Bu sınırı 100'e çıkartmak için 295$ vermeniz gerekiyor. O da yetmezse 100 daha arttırmak için 100$ vermeniz gerekiyor. Üretici sitesinde daha düşük özellikler içeren bedava bir sürüm de mevcut.

Downlaod

FishBone

Üye
12 Tem 2009
194
0
Radmin wardı ama bilmiyorum hala onlinemıdır. Fakat radminde karşı pcdede radmin kurulu olması lazım. karşı bilgisayara program kurabilme ihtimalin war mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.