Ağınıza bağlı bilgisayarı izleme

Son düzenleme:

549

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
477
0
Giresun,Görele
Bu program herhangi bir tehlike veya ileride PC'de oluşacak bir hasara yol açar mı ? Ben PC'mi seviyorum o yüzden sordum :D

Arkadaşlar program bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermez,tamamen yardımcı bir programdır ve basittir.

Program çalışmıyor diyen arkadaşlar için kullanımını söyleyim;

Örneğin sizin ağınıza bağlı bir bilgisayar var siz programı hem kendi pc nize hemde diğer sizin ağa bağlı olan pcye kurmanız gerekir.Diğer pc açık olduğunda siz istediğiniz an programı açıp karşınızdakinin o an ne yaptıgını izlersiniz,masaüstünü herşeyini sanki yanındaymıs gibi izlersiniz.Fakat onun masaüstüne müdahale edemezsiniz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.