Ağır hakaret ve haksızlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lord Franko

Yeni üye
16 Eyl 2012
23
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Adım Caner 21 yaşındayım.
Bu konuyu açmamın sebebi Türk milletine ağır derecede küfür edilip haksızlık edilmesi.
Bu olayın yaşandığı yer CyberRepublik Bu site online browser oyunu.
Ülkeler kendi aralarında savaşıyor,ekonomi yapıyor ve ittifak kuruyor.Bizde bu oyunu Türkiye olarak oynamaktaydık yaklaşık 1 buçuk yıldır.
Ama 2 saat önce oyunda ki bir exploit yüzünden önce Ülke başkanı ardından ben oyundan banlandık.Ve ardımızdan küfürler hakaretler eksik olmadı.
Özellikle Sırp ve Hırvatlardan geldi.(Romanya ve endonezyada bunlara katıldı çünkü aktif olan bir savaşımız var dı bu iki ülkeylede.)
Sizden istediğim yardım şudur.
Bu oyunu bir kaç gün kapatablmemiz veya bilmiyorum ne yapılabilirse.Zaten her gün sırp ve hırvatlar kendi çıkarları için servera ddos atıp oyunu yavaşlatıyolardı.
Bu tür şeylerde pek bilgim yok ama şunu şunu yapabilirz derseniz oyunda ki ekibimle beraber (20 kişi) sizlerle birlikte bu oyun için birşeyler yapmak isteriz..
Saygılarımla..

NOT:Konu yanlış yerdeyse eğer lütfen ilgili bölüme taşırmısınız ?

Son düzenleme:

drokber

Uzman üye
kardes oyle bır sıteyı kapatmak bıraz sıkar. Onlıne oyunlar parayla adam tutup en hakıkı korumaları yaparlar bıde yapayy zeka sıstemlerı vardır .tht daha cok bılgı alısverısı saglayan bır sıte bır hack grubu degıl. elbetde en ustekılerın grubu vardır ama onlarında yapabılcegını sanmıyom.suan banlanmıcamı bılsem bende ana bacı kufur ederdımde neyse

Lord Franko

Yeni üye
16 Eyl 2012
23
0
Bu sitenin özel bir koruması yok.Oyun sahibini tanıyorum çünkü.Oyunda ki bugları bile düzeltmesi 1 haftayı buluyor.Dediğim gibi siteye 5 6 kişi yüklenip rahatlıkla lag yapabiliyorlar.
THT de pek aktif değilim arada girip makale okuyup çıkıyorum ama bu kadar hakaretten sonra birşeyler yazıp yardım almak istedim.

Lord Franko

Yeni üye
16 Eyl 2012
23
0
Ddoss kesmiyor bunları Irkcılığa ve hakarete devam ediyorlar.2 3 gün kapalı kalması lazım oyunun ki oyun sahibi çeki düzen versin.

Lord Franko

Yeni üye
16 Eyl 2012
23
0
Konu zaten burada mevcut görürlerse yardım ederler.Eğer görmezlerse özel mesaj yolu ile ulaşmaya çalışırım.

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
siteeyi kapatmak sıkmak degıl konu. sen bizden binevi sıteyı hacklememizi istiyorsun. biz istek üzerine hack yapmıyoruz. hack isteği forum ıcerısınde yasaktır. O oyunu bılıyorum TURKLER herzamanki gıbı hıc bır yerde cekilemıyor. yedıremıyorlar kendılerıne bu durumda o oyunu kazanan sız oluyorsunuz. bosuna uzulmeyın yani. adam savasla degıl ban ıle yıktı sızı oda adilsizliktir. Konuyu sonradan gordum Oyun ıcın ordu toplamak ıstıyorsanız reklama gırmeden ordu toplaya bılrısınız.

Lord Franko

Yeni üye
16 Eyl 2012
23
0
Hayır amaç ordu filan değil.Hacklemenizi istedim evet üstü kapalı şekilde.Çünkü bu oyunda bize her zaman ırkçı bir yaklaşım oldu.Dediğim gibi 2 ülke ile birden savaşıyorduk.Evet exploit kullandık hemde çk güzel kullandık kıçlarına tekmeyide basık :).Ama canıma tak etti artık Sırpları savunup Türklere hakaret ettikleri sürece sinir katsayım artmakta.
Exploiti yapan arkadaşı banlandıktan sonra zaten oyunu Team of Death (Ülke ordusu)olarak bıraktık.Ama rica ediyorum bi ziyaret yapalım şu oyuna ki akıllansın arkadaşlar.Biliyorum birçok kişi gelip bu tür isteklerde bulunuyor.Belki haklı gerekçelerle belki haksız ama ben haklı gerekçelerle bunu talep ettiğimi düşünüyorum.Özel mesaj atıp destek istemek istiyorum ama 40 mesaj sınırı var :) Lamer gibide flood la mesaj kasmak istemiyorum açıkcası....

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Hayır amaç ordu filan değil.Hacklemenizi istedim evet üstü kapalı şekilde.Çünkü bu oyunda bize her zaman ırkçı bir yaklaşım oldu.Dediğim gibi 2 ülke ile birden savaşıyorduk.Evet exploit kullandık hemde çk güzel kullandık kıçlarına tekmeyide basık :).Ama canıma tak etti artık Sırpları savunup Türklere hakaret ettikleri sürece sinir katsayım artmakta.
Exploiti yapan arkadaşı banlandıktan sonra zaten oyunu Team of Death (Ülke ordusu)olarak bıraktık.Ama rica ediyorum bi ziyaret yapalım şu oyuna ki akıllansın arkadaşlar.Biliyorum birçok kişi gelip bu tür isteklerde bulunuyor.Belki haklı gerekçelerle belki haksız ama ben haklı gerekçelerle bunu talep ettiğimi düşünüyorum.Özel mesaj atıp destek istemek istiyorum ama 40 mesaj sınırı var :) Lamer gibide flood la mesaj kasmak istemiyorum açıkcası....

anlıyorum ama forum kuralları geregınce konuyu kapatmak zorundayım. isteğini defacer arkadaslara ileticem.uygun görürlerse bişiler yapabilirler bu saattede yardım isteğinde bulunmak zor malum saat 05:10 :) yarın bunu göz onunde bulundurucam. İyi sabahlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.