Ağladığımı Kimseye Söyleme Anne!!!

8 Eyl 2008
89
1
aynen bende bu bölüme ilk msjım ama hakkaten harika bi şiir sanki kendimi buldum neydi AĞLADIĞIMI KİMSEYE SÖYLEME ANNE ! ! !
adiga_pshash_31078.gif

*666*

Katılımcı Üye
22 Eyl 2008
363
3
Graphic Team
Ağladığımı kimseye söyleme anne
Onlar bunu hiç bilmiyor
Onlar için ben en sağlam köprülerden daha sıkı bağlıyımdır hayata
Ben aslında ölümle yaşam arasındaki ince çizgide bir o yana bir bu yana giderken
Onlar hala benim için hayatın büyük bir hayal kırıklığı olduğunu bilmiyor

bu çok güzel bir tabir olmuş özellikle bu kelime bulamadım anlatacak:)
eline emeğine sağlık.

ben aile babasıyım çocuklarım var
annemde öldü işin garibi .
annemle dertleşmeye kalksaydım ancak bu kadar olurdu.
teşekkürler.:)

tolqa741

Yeni üye
29 Eyl 2008
19
0
ok güzelmiş şiir süper tek kelimeyle sanırım böyle düşünen insanlarda var ama bizimde insan olduğumuzu unuta biliyorlar

ogul222

Üye
20 Kas 2008
63
0
eywalah elerine saglık sende bu yürek olduktan sonra şaiir bile olursun

ben agladım çünkü şiirde tam beni tanıtıorsun herkez beni agır zanneder ama 1 kız için yastıgımın sırılsıklam oldugu günleri bilirim we bunu sadece annem bilir

seni çokk seviorum KÜBRA aşkım benim

SON AŞKIM OLARAK KALACAKSIN

EMEGİNE SALIK KAPTAN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.