Ahmetet İşletim Sistemi

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Kusura bakma ama bu sanal işletim sistemi değil ki sanal işetim sistemi olsaydı çalışmak için ayrıtten işletim sistemine ihtiyaç duymazdı sen dah a.çok windows için arayüz gibi bir şey yapmışsın.

bakmanı tavsiye ederim : Tıkla

Son düzenleme:

TeleLife

Üye
27 Haz 2012
194
0
Ellerine sağlık baya bi emek var. Bildiğim kadarı ile Pardus işletim sistemi kaynak kodları açık ve istenildiği gibi bir düzenleme yapılabiliyor videonun birinde görmüştüm iyi işler çıkarman dileği ile iyi forumlar :D

ahmetet

Üye
10 Eyl 2012
195
0
İzmir
Ellerine sağlık baya bi emek var. Bildiğim kadarı ile Pardus işletim sistemi kaynak kodları açık ve istenildiği gibi bir düzenleme yapılabiliyor videonun birinde görmüştüm iyi işler çıkarman dileği ile iyi forumlar :D

Teşekkür ederim pardusa göz atıyorum bu sıralar ama benim yaptığım arkadaşın dediği gibi windows teması gibi bir şey yani program işletim sistemi sayılmaz ben bana heyecan versin diye ismini öyle koymuştum :D

ahmetet

Üye
10 Eyl 2012
195
0
İzmir
Kusura bakma ama bu sanal işletim sistemi değil ki sanal işetim sistemi olsaydı çalışmak için ayrıtten işletim sistemine ihtiyaç duymazdı sen dah a.çok windows için arayüz gibi bir şey yapmışsın.

bakmanı tavsiye ederim : Tıkla

Teşekkür ederim evet arayüz gibi bir şey ama yaz tatilinde windowsun dışında kodlayacağım bunu

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Eline sağlık windows dışında kodlayacaksan Linux Kernel kullanabilirsin Yada C# ta bir framework vardı şuan adı aklıma gelmiyor onları kullanabilirsin ama Linux Kernel kolay iş değildir ileri derece C bilgisi ister

edit:Uç birimde hata var bu arada söyleyeyiim ne işe yaradığınıda çözemedim hata şu yazdıkların giderek artıyor yazdıkça kendisini kopyalıyor büyük ihtimalle kodları yukarı yazdırırken tezti sıfırlamadığından kaynaklanıyor.

Son düzenleme:

ahmetet

Üye
10 Eyl 2012
195
0
İzmir
Eline sağlık windows dışında kodlayacaksan Linux Kernel kullanabilirsin Yada C# ta bir framework vardı şuan adı aklıma gelmiyor onları kullanabilirsin ama Linux Kernel kolay iş değildir ileri derece C bilgisi ister

edit:Uç birimde hata var bu arada söyleyeyiim ne işe yaradığınıda çözemedim hata şu yazdıkların giderek artıyor yazdıkça kendisini kopyalıyor büyük ihtimalle kodları yukarı yazdırırken tezti sıfırlamadığından kaynaklanıyor.

Çok teşekkür ederim :) , C'yi öğrenmem lazım evet

+ Uç birime hemen bakıyorum uyardığın için teşekkür ederim denememiştim "çalıştır gibi bir şey :D yazın güldürdü :ASD demişsin ya "ne işe yaradığınıda çözemedim" :D :D harbiden ben de çözemedim :D ona el atacağım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.