ailem kapının önünden başka biryere gidemessin diyor :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

N0RT0NTRAP

Yeni üye
8 Eyl 2016
10
0
Anne'nin güvenini kazanıcaksın dıkkat edıceksın ben 15 yaşındayım 2 yıldır annem bana güvendiği için birşey demıyor ama gıttıgım yerlerı rapor edıyorum hep :trl

melsako

Üye
8 Eyl 2016
119
2
Adamim bak oralarda yanlis anlama ama aralarda illaki iyi insanlar vardir oralar it kopuk dolu esrari var tineri var oyu var buyu var bosver cikma sokaga cagirirlarsa gitme son bi kac sene sık disini iyi bi lise kazan yoksa bi kosede seni bulurlar eskiden bizde orada oturuyorduk sakin yanlis anlama 😀 saygilar

mert3858

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
565
0
valla ben serbestim bro annem babam takmıyo gece gündüz dşardaym D: yas 15

kaan321

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
285
0
İstanbul
Adamim bak oralarda yanlis anlama ama aralarda illaki iyi insanlar vardir oralar it kopuk dolu esrari var tineri var oyu var buyu var bosver cikma sokaga cagirirlarsa gitme son bi kac sene sık disini iyi bi lise kazan yoksa bi kosede seni bulurlar eskiden bizde orada oturuyorduk sakin yanlis anlama 😀 saygilar

Dedigini anliyorum gaz ceken bir arkadasim vardi ama yollarimi ayirdim o tiplerle zaten arkadas olmuyorum iyi bir lise kazanmak icin calisiyorum zaten sokak fazla bozarmiki benim calisma duzenimi ?

NovaApps

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
448
0
İzmir
ben bağcılarda yaşıyorum çoğu serseriylede kardeş gibiyiz çoğu mahallesinde arkadaşım var merak etmelerine gerek yok ama abim benim yaşımdayken heryere gidermiş izin bile almıyomuş ama beni çok sıkıyolar peki beni neden abim gibi bırakmıyorlar ?

Serseriyle kardes gibi arkadas olan birisi oldugunu bildikleri icin salmiyorlardir.Zira bunu utanmadan soyleyen birinde problem ararim.

mrsugar

Yeni üye
8 Eyl 2016
31
0
Bence aile ve buyukler herzaman dogru ve iyi olani bilirler, sozlerinden simdilik cikma, asiilik yapma. Itiat et. Inan ilerleyen yillarda cok faydasini gorceksin.

jweelien

Üye
21 Ağu 2016
201
0
yaşın 14, çok küçüksün ve sokaklarda artık uyuşturucu satılıyor. annenin tepkisi normal, ailen yanındayken uyuşturucu vs haberlere "Ya bunlarla aynı yaştayız nasıl birilerine inanıp kullanıyorlar." türü tepkiler verirsen belki sana olan inançları artar.

kaan321

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
285
0
İstanbul
O değilde onların tanıdığı bi arkadaşınvar mı şöyle nur yüzlü güven veren bi çocuk varsa onla takıl ama evi felan yakın olsun ki her zaman bulabilesin ona uğra zamanla alışcaktır

Aslında olabilir baska yerlerede gidebiliriz cok tesekkur ederim once birkac gun annemi kapinin onunde alistiriyim gerisi kolay tesekkurler

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Çocuk dediğin ailesinin elini tutar gezer.
Çocuk dediğin kapının önünde bahçe de oynar bisikletle gezer.
Çocuk Dediğin kapı önünde maç yapar.
Çocuk dediğin mahalle maçı yapar başka mahallelerle oynarken kendi mahallesini taraf seçer :)

Anladın mı :)

kaan321

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
285
0
İstanbul
Çocuk dediğin ailesinin elini tutar gezer.
Çocuk dediğin kapının önünde bahçe de oynar bisikletle gezer.
Çocuk Dediğin kapı önünde maç yapar.
Çocuk dediğin mahalle maçı yapar başka mahallelerle oynarken kendi mahallesini taraf seçer :)

Anladın mı :)

Kendi kapimin onu cidden cok süt cocuk kayniyor 3 tane benim yasimda cocuk var 3 ude sut baska mahallenin cocuklari onlari doverken sadece dayak atana bakan tipler 1 tanesi yakisikli cool filan takiliyo digerleride onun yalakasi hemde 2 yuzluler cidden onlarla arkadas olmayi denedim ama hic samimi arkadasliklari yok yani en ufak bi suçda satan arkadas tipleri

kaan321

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
285
0
İstanbul
Neyse post kasiyorsun filan der birileri direk konuyu cozuldu yapiyim herkezin yorumu icin tesekkurler iyi forumlar

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Kendi kapimin onu cidden cok süt cocuk kayniyor 3 tane benim yasimda cocuk var 3 ude sut baska mahallenin cocuklari onlari doverken sadece dayak atana bakan tipler 1 tanesi yakisikli cool filan takiliyo digerleride onun yalakasi hemde 2 yuzluler cidden onlarla arkadas olmayi denedim ama hic samimi arkadasliklari yok yani en ufak bi suçda satan arkadas tipleri

Bak birader sana çok güzel geliyor böyle kendimden büyüklerle takılayım, işte kavgaların içine girelim izleyelim racon keselim abilerimizin yanında takılalım vs. gibi şeyler.
Yok öyle kardeşim.
Bende senin yaşında öyleydim ne oldu şimdi ?
Hoş fazla yok şimdide aramızda 17 yaşıma geliyorum bende.
Fakat 13 yaşında çevrede tanımadığım insan yoktu. Kavga olurdu haber gelirdi gider izlerdik bizde saldırırdık ortama girerdik büyüklerlen takılırdık ne oldu ?

Sigaraya onların yanında başladım.
Karakollara onların yüzünden düştüm.
Ailemle onlar yüzünden kötü oldum.

Sen ailenin sözünden çıkma.
Aileni dinle 2 sene daha dişini sık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.