Ailemi Taciz Eden Numaranın Kime Ait Olduğunu Nasıl Bulurum

Scorpion37

Yeni üye
14 Mar 2017
12
0
Türkiye
Beyler Sabah Saat 7 gibi Annemi Bi Numara Aradı Ve Argo Sözler Ve Küfür Kullanmış Bunun Adresini ve Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Bulabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Kayıtlı olduğu İsim, Truecaller'ın amacı farklı rehberde kayıt olan isme göre bze isim vs. veriyor

RPPYm1.png

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Bu Tarz Durumlarda Sağlıklı Düşünmen Gerekiyor Sen En İyisi Olayı İşin Ehli İnsanlara Teslim Et Siber Suçlara Şikayet Ederse Seni Rahatsız Eden Kişi Ne Kadar İyi Gizleniyorsa Gizlensin Genede Bulunur Bu Sebeple En İyisi Siber Suçlara Durumu Bildirmen, Hayırlı Geceler İyi Forumlar Dilerim..

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
Polise vermeni tavsiye ederim hapishaneyede girer hem ayrıca kendin bulunca ne yapabilirsinki en fazla sende onu arayıp aynı kelimeleri söylersin

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale
Bu Tarz Durumlarda Sağlıklı Düşünmen Gerekiyor Sen En İyisi Olayı İşin Ehli İnsanlara Teslim Et Siber Suçlara Şikayet Ederse Seni Rahatsız Eden Kişi Ne Kadar İyi Gizleniyorsa Gizlensin Genede Bulunur Bu Sebeple En İyisi Siber Suçlara Durumu Bildirmen, Hayırlı Geceler İyi Forumlar Dilerim..

Kardeş adamı telefondan aramışlar ne siber suçu yav :D

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
gizli numaradan aradıysa hangi operatör hizmetini kullanıyorsanız onun sitesine girip üyeliğinizi girin sonra bakın ordan kim aramış diye video :

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=0SS8BRgziB0"]https://www.youtube.com/watch?v=0SS8BRgziB0[/ame]

biryoutuber

Yeni üye
3 Haz 2017
30
0
benide böyle adam aradı bende adamın teline fake sms attım ve bir jpeg attım açtı konumunu buldum ip sorgulattım fake arama yaptım pcden dabbenin cin çıkarma seslerini koydum ve yandexin transtalesindeki kadının sesini kullanarak Şimdi Bitti İşin Dedirttim.(işin garip yani adam ben çaycıyım diyo başka bişi demiyo :d küfürde etmiyo ama sora anladım işi. Bazı Suriyeliler eski telleri toplayıp bombaya koyuyolarmış önce onlar arıyo 2 kere sonra sen onları aradınmı bomba patlıyor ve suç senin 10 yıl yedin ve iyi yedin) Geri Dönmeyin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.