Aileyle tanışmak isteyen ve usta arayan bir çekirge

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uzayavci

Üye
14 Mar 2008
88
1
Rapture
Selam THT Ailesi 2008de daha henüz 10 yaşındayken bu aileye üye olmuştum,aşırı heves ve merak dolayısıyla önce oyun yapmaktan video yapmaya geçiş yaptım.Daha o zamanlar keylogger,trojan,ddos tarzı şeylere merak sarıp baya uğraşmıştım ama durum şu ki SBS,Lise derken sonra kızlara merak sarınca her şeyi unuttum.15-20 gün içinde Bilgisayar Mühendisliği bölümümde derslere başlıyorum.Ne kadar zamanım olmamış olsada hevesim ve merakım hala aynı ancak bazı yönlendirmelere ihtiyacım var benim gibi bi lamerı yetiştirip düzgün birine çeviricek,ödev vericek biri varsa çok memnun olurum.

Bir de birkaç sorum var cevaplarsanız sevinirim:

-Üniversiteye başlarken sizce (amaç tamamen kodlama,exploit,malware yazma. Oyun veya video değil.) Mac mi almalıyım terminali çok daha gelişmiş deniyo yoksa bi laptop alıp direk linuxa mı geçiyim ?

-Forumda konu vardı ilk başta öğrenmeye başlamak için konular diye ama kendi durumuma göre bana şurdan başla şuraya git şunu öğren dediğiniz yazılım dili,program var mıdır ?

-Benim gibiler için herhangi bir tim var mı ? çünkü sizden bunu çok iyi öğrendim ki tek başına hacker olunmaz.

-Iphone kullanıyorum mobil olarak bu tip şeylere devam etmek istediğim için önerebilceğiniz bu anlamda en geniş kapsamlı android telefon hangisidir neyi önerirsiniz ?

-Forumda açtığım isim 8 sene önce olduğu için değiştirme şansım var mı ? Kayıt tarihim 2016 olsun istemiyorum.

Şimdiden teşekkürler.:RpS_biggrin:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Forumda dilleri öğrenmen hakkında konular mevcut, bence kendini geliştirirsin Ar-Ge time girebilirsin, mac almanı öneririm, bu arada hakkında hayırlısı olsun kardeşim umarım eğitim hayatında güzel yerlere gelirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.