Air Ties rt-205 kablosuz ağa bağlanma sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KUZEY1055

Üye
2 Ağu 2009
59
0
KIRIKKALE
Tüm THT ailesine selamlar.

daha önceki kablo modem kullandığımdan, laptop bilgisayarım, masaüstü bilgisayardan farksızdi. ve bende bu sıkıntıdan bir an evvel kurtulup bi yere bağlı kalmamak için, halen kullanmakta olduğum evimdeki laptopuma AİRTİES RT 205 Marka ve modelde wireles modem aldım. gereken bağlantıları yaptıktan sonra kutu içerisinden çıkan kurulum cd si ile kurulumu yaptım. Ağ paylaşım merkezinde etkin ağlarınızı görüntüleyin kısmında modemin marka ve modeli, bağlantı türü kablosuz olarak görünüyor ancak, ethernet kablosunu çıkardığımda bağlantı kesiliyor. yinede ethernet kablosundan kurtulamadım.
halen kablo bağlantısıyla bağlanmak zorunda kalıyorum. acaba kurulum yapaken unuttuğumuz bi şeymi oldu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

hepinize selamlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.