airmon-ng wifite komutundan sonra wifi kopuyor

katilceks

Üye
10 May 2013
234
0
merhaba arkadaslar wifi hack yapınca netten dusuyorm normal tabiki ama sunu bulamıyorm wifi kıramayınca console kapatıyorm eski wifime baglanmak istiyorm ama yok bir türlü bulamıyorm bende mecbur restart atıyorm nasıl cozerim bunu ?
 

sMrXX

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
385
0
Kalu-Beladan
Bende öyle yapıyorum kardeşim bende çözümünü bulamadım ancak ben denedim olmadı şunu bir dene,
start wlan0
veya stop diye dene çıkan çıktıyı kod olarak gönder buradan bakayım.
 

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
şubacktrack le bi kez olsun wifi hacleyemedim. donanım internet vb herşey sağlam ama bende hep bu tür sorunlarla karşılaştım. artık pes ettim. uğraşmıyorum...
 

vicdum

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
579
0
Deepcity
Bu işlem wifi adapörünü devre dışı bırakıp kendisi kullandığı için bağlanamıyorsun.Videodakileri yaparak tekrar aktif edebilirsin.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KRQsAptV7NY[/ame]
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.