Airties 206v4 port ayarı

semihs1017

Yeni üye
2 Kas 2011
12
0
Arkadaşlar ben team speak3 de Server kurdum ancak port ayarlarını yapmamız gerekiyor serveri kurdukdan sonra. benim sorum ise şu.
Portlar diyelimki

TCP :9887 9887 9887
UDP:3565 3565 3565
UDP:7593 7593 7593

Portları yapmak için 3 er 3 er yazmak gerek gördüğünüz gibi mesela 9887 9887 9887 ama airties 206da 4 stun var ben bundan bişey anlamadım resim isterseniz atarım sitede yeni olduğm için bulamadım resim atma yerini

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.