AirTies Air 5341TT Error Code 4

BesTRengar

Üye
17 Ocak 2016
138
0
Airties Port Açamıyorum

Başlıkta belirttiğim model modemimden nat sekmesini açıp port yönlendirmeye bastığımda modem kendiliğinden ana sayfaya atıyor ve arayüze giriş yapamıyorum.
Bu sorunu internette baya bir araştırdım fakat kesin bir sonuca ulaşamadım.
Modeme yazılım güncellemesi yükledim düzelmedi
Bütün modem updatelerini en baştan kurdum hala devam etmekte ve port açamıyorum
Internette araştırırken bulduğum videoda aynı benim modemin sorunu var
http://youtu.be/g1Cmml0SRxc
Her türlü tavsiyelerinizi çekinmeden yazabilirsiniz
Iyi forumlar

Son düzenleme:

BesTRengar

Üye
17 Ocak 2016
138
0
bu forum bi banamı yaramıyor anlamıyorum ?? ben gördüklerime elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum ama ben yardım isteyince kimse yardım etmiyor.Üzücü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.