AirTies IP Adresi Alınıyor...

Beratsy50

Yeni üye
5 Ocak 2016
8
0
Selam Değerli THT Forumu Üyeleri;

Benim bir sorunum vardı çözüm bulamadım ve yardım aramaya karar verdim.Şimdi komşunun Airties markalı bir modemi var ben buna telefondan şifreyi giriyorum şifre doğru. ip adresi alınıyor.... da kalıyor sonra ip alınamadı diyor ve bağlanmıyor bende statik ip adresi yazdım denedim bu seferde modeme bağlanıyor fakat internet yok buna bi çözüm bulabilicek varmı ya acilen lazım...

Teşekkürler....
İyi Günler...

(KONUYU YANLIŞ YERE AÇTIYSAM ÖZÜR DİLERİM)

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Şifre Yanlıştır Kontrol Et

Şifre Yanlış Olsa "Bağlanıyor..." Yazardı, İp Adresi Alınıyor Diyorsa Modeme Erişiyor Ama İnternet'e Bağlanıp İp Adresi Almasında Sıkıntı Var.

Başka Bir Modeme Bağlandığında Aynı Sorun Devam Ediyormu ? Veya Başka Bir Cihaz İle Modeme Bağlandığında Aynı Sorun Meydana Geliyormu ?

Beratsy50

Yeni üye
5 Ocak 2016
8
0
Şifre Yanlış Olsa "Bağlanıyor..." Yazardı, İp Adresi Alınıyor Diyorsa Modeme Erişiyor Ama İnternet'e Bağlanıp İp Adresi Almasında Sıkıntı Var.

Başka Bir Modeme Bağlandığında Aynı Sorun Devam Ediyormu ? Veya Başka Bir Cihaz İle Modeme Bağlandığında Aynı Sorun Meydana Geliyormu ?

Yok başka modemde aynı şey olmuyor modeme bilgisayardan bağlanmayı denemedim fakat gm e-tab4 ve başka bi telefondada aynı şey ip adresi alınıyor.... statik yapıyorum bu sefer bağlanıyor fakat internet yok sadece bağlanıyor modem arayüzüne bile girmiyor ya.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
2 Seçenek Kaldı O Zaman 1. Modem Çok Uzakta, Sinyal Gücü Düşük 2. Modemden Kaynaklı Bir Sıkıntı Var, Büyük İhtimal Kapatıp/Açmak Gerekli :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.