Airties rt-104 port acmayı bilen acil iceri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

t0t0m1C

Katılımcı Üye
27 Eyl 2008
409
1
İstanbul
arkadaslar bende airties rt-104 var ama ınterntetn arastırdım bulamadım benımkı rt-102 gıbı deıl cok deısık kural adı uygulama adı karıık bısye ne yapsam bı turlu port acamadım ltf yardım edin acilen lazım

23 Ocak 2009
155
0
Arsenik abi bunun aynısını yaptım sonra port test dedim port kapalı diyor anlamadım . tekrar tekrar başa döndüm yine kapalı diyor. ip adresini doğru yazıdm portu etkin hale getirdim yani port yönlendir ama hala kapalı dedi :( ne olablir ki

dreamer_x_x

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
688
0
Eskişehir
dostum kendi modemim airties olmadığı için sabah senin için rastgele birinin modemine girdim :) fakat airties rt-102 çıktı modem :) ama olsun mantığı anla hemen hemen aynıdır onla :) .resimlerle anlattım.orada ben turkojan portu açtım :) sende ona göre kendi portunu açarsın :)

adszwg8.jpg

umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.