Ak-47 skin yaptım buyrun bi bakın :)

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Elinde sağlık hocam güzel olmuş. Bende AWP tasarladım fakat kredi kartına sahip olmadığım için pazara koyamıyorum malesef :)

ckocoglu

Üye
8 Mar 2016
71
0
Elinde sağlık hocam güzel olmuş. Bende AWP tasarladım fakat kredi kartına sahip olmadığım için pazara koyamıyorum malesef :)
Saol hocam,yakınınınkini de kullanabilirsin sanırım ben yazarken hesap no istememişti.Ama ben cs satın almak için kullanmıştım bir kere belki ordan direk almıştır hesap no'yu tam emin değilim yani :)

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Beğenmedim kardeşim. Kan efektinin rengi biraz daha açık olmalı bence. Ayrıca ahşap kısımlar çok kötü duruyor.

berkehan1905

Katılımcı Üye
5 Haz 2014
274
1
Dostum nasıl desem beyazın üstüne o tonda kan rengi sırıtıyor orada, birazdaha uğraşıp güzelleştirirsen daha iyi olur :)

ckocoglu

Üye
8 Mar 2016
71
0
teşekkürler beyler vtfedit ile resim importlayıp workshopda ayarlama yaptım :) Tabi ortaya güzel bir şey çıkarmak içinde hayal gücünü kullanmak kalıyor:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.