Akıllı Tahta Sunum Hk.

mert3858

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
565
0
arkadaşlar ben şmdi akıllı tahtada sunum yapıcam odev için fakat hangi programla yapacagımı blmıyorum powerpointten hariç program varmı akıllı tahta açması gerek sunumu lütfen yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nightly

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
524
0
'x'
F@tih ile ilgili konular yasaktı galiba
Bunun yasak olacağını sanmıyorum o yüzden öneride bulunabilirim galiba.
Libre Office Programını Kendi Bilgisayarına İndirip Slaytını Yapabilirsin Tahtada Zaten Libre Viewer olduğu için rahatça açacaktır.

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
powerpointten sunumunu hazirla wiever var zaten acar. 2 3 adet wiever var zaten birinden biri acar biz + birkac adet daha yuklemistik. Acilmadigi zaman point sunusunu Libre Viewer den actik sorun olmadi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.