Akıllı tahtada müthiş bi hızda net var ama çoğu site engelli :(

mahvettin

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
371
0
Az önce Ookla dan test yaptım 70 megabit hız çıktı (Edit: SS GELDİ)

5kAjXj.jpg

Akıllı tahtayı kullanabiliyoz.. Deeffreez şifresini de biliom..
Dns değiştirince olmuyo.. Google translete den girmeyi denedim.
Ultrasurf, hotspot shild bnzeri programlarda olmuo..

Bu interneti degerlendirmek lazım beyler :D

Girebildigim bi kac dandirik muzik indirme sitesi birde fullprogramlarindir e girio.
Şöyle youtube veya oyun film falan indirmelik sitelere engeli kaldırıp nası girebilirim :D

Birde modem arayüzüne girmedi denedim :D

Edit: Beyler birde 192.168.1.1 ve 192.168.2.1 denedim sayfa görüntülenemiyor hatası aldım (girmedi).. Cmd den ipconfig yapıp orda gördüm adres bayaa değişikti onu yazdım oda açmadı.. Wifi şifresini bilmiyozz.. Akıllı tahta ethernetle bağlı nete.

Son düzenleme:

mahvettin

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
371
0
Hata normal meb engeli..
Girmeye çalıştığın site MEB tarafından engellenmiştir..

Zenmate çalışmıo.. Çoğu DNS de değiştirince komple neti kesio google bile girmio otomatikte bıraktım.

3 Tem 2015
149
0
Hack.php
Easy Proxy
Eğer Zenmate serverları yasaklanmışsa, alternatif çözüm olarak Easy Proxy’i önerebilirim. Bu da tıpkı Zenmate gibi bir Chrome Eklentisi. Sırasıyla izlemeniz gereken adımları paylaşıyorum. İlk olarak bu linkten(https://chrome.google.com/webstore/...ccllcfmpcmeccejlbbnmobnaglbka?hl=tr)eklentiyi indiriyor ve yüklüyoruz.

adres çubuğunun sağında bir simge belirecek. Simgeye tıklıyoruz ve üye oluyoruz. Korkmayın sizi uğraştırmaz, sadece kullanıcı adı ve şifrenizi giriyorsunuz ve işlem tamamdır. Ücretsiz sürümle Facebook, Instagram ve Twitter‘a erişebilirsiniz. Daha fazlasına erişmek için ücretli sürüme geçmeniz gerekiyor. Aylık 2 dolar gibi bir ücretle istediğiniz siteye rahatça erişmek mümkün.Programı kapatmak için yine aynı simgeye tıklayıp “Close” butonuna tıklamanız yeterli.

Mr MAN

Üye
19 Eyl 2015
104
0
DNS değiştir bakalım olacak mı ? Ya da bağlı olduğu Wi-Fi şifresini öğrenip kendin yap sonra vpnini kullan.

1. akıllı tahtalar Ethernet bağlantılı 2. dns olmuyor yazmış adam 3. tahtanın wifi sini açsa bile telefonda onu kullanmak için psiphone tarzı program indirmesi lazım

Kardeşim chrome uzantı olarak indirilen vps bilmem ne diye adı olan bi uzantı vardı onu ara bul gmail giriş yapınca çalışıyor

. wifi açma programları var wifi yi paylaş telden gir psiphone yükle tele oylecce istedn yere gir

5 Ocak 2013
86
0
bak kardeşim aç cmd yi yaz şunları

netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=(istediğin bişe wi-fi nin adı olacak bu) key=(buda wi-fi şifresi)
bunu yaz sonra

netsh wlan start hostednetwork

yaz sonra denetim masasından bağdaştırıcı ayarlarını değiştire git takılı lan ağının özelliklere gir yukardan paylaşım de kablosuz ağ 3 ü seç paylaşımdan sonra telefondan gir buna psiphon yada supervpn kullan süpervpn ye saatte bir bağlan demen gerek ama psiphon gibi internetini aşırı yavaşlatmaz iki programda ücretsiz

Son düzenleme:

mahvettin

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
371
0
#Güncel

Easy proxy denedim bugün face ye gircek bihi oluyo ağzı yüzü kaymış olarak açılıyo face oda çook uzun sürüo..

Tor Browser o kadar bekledim bağlanmadı..

Freegate 7.42 kurdum.. İlk baş server bağlanıyo bnzeri bişey doldu sonra oda gitti alta aldım denedim yine girmio sitelere.. Meb tarafından engellenmiştir yazıo.

:( :(

ressitwo

Yeni üye
16 Ağu 2015
10
0
İstanbul
bizim okulda fiber gelmiş yav. 100mbit müthiş.

ana modem bütün okullarda airties 5660 ama arada cisco router var.

tahtada nete girmek için dotvpn kullanın. my wifi router ile paylaşın telefondada kullanın 35 mbite kadar destekliyor.

udp portları engelli, tcp 443-80 açık

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Direk chrome üzerinde proxy bölümü var oraya int den proxy sitelerinden proxy bularak giriş yapabilirsin. Fakat her proxy çalişmayabilir denemen gerek :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.