akınsoft üyelik

cek31

Yeni üye
24 May 2016
2
0
arkadaşlar ben üyelik sistemi başlatmak istiyorum. üyelik kaydını yapabldim. ama tarife de sıkıntı var. ben örnek vereyim 60 dk bonus yükledigim birisi 5 dk oturdugu zaman 55 dk kalsın istiyorum. daha sonra oturdugu zaman 55 dk dan düşüş olsun. ama şimdi masaya oturuyor masa acılır acılmaz 30 dk düşüyor. ister 5 dk otursun ister 20 dk farketmiyor hemen 30 dk düşüyor.... lütfen yardım edin
:RpS_huh::RpS_huh:

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
Bonus ne yapmak istiyorsunuz ?
örnek = 2 saat oturana 1 saat internet bedava :)
bunun için sizden hangi günler ve hangi saatler arası geçerli diye soracak

sizin dediğiniz ayar ise bonus direk 30 dk düşüyormuş şuan elimde cafe plus olmadığından tam cevap veremeyeceğim ama mantık şöyle
hani pc yi açınca direk 1 tl veya 50 krş olarak hesap ücreti görünüyor ya bonustada öyle otursun yada oturmasın 30 dk sı düşüyor onun ayarı vardı araştır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.