Akk kaldırma!

yusufibili3

Yeni üye
16 Ağu 2015
32
0
Bildiğiniz gibi ülkemizde uygulanan saçma bir sistem akk.Özellikle bizim gibi günün büyük kısmını internet başında geçirenler için bir kabus haline geldi.Peki bu akk den nasıl kurtuluruz bir yolu yordamı var mıdır?İnternet hızım yine yerlerde kurtarın beni. :mad::mad:

Trollmean

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
476
1
beyler ben turkcell süperonline kullanıyorum ve böyle bir yavaşlamayı kendi internetimde görmedim, fakat tatilde memlekete gittiğimizde ttnt kullanmak zorunda kladım ve inanılmaz yavaşlıyordu gerçekten çok kötü dayım adil kullanım kotası yüzünden olduğunu söyledi , askeri lojmanda oturduğumuz için turkcell superonline ayda 20,90 tl

Atalante

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
717
0
Levent
Banka'nın Wifi sini kırdım Ful hız gidiyom valla adamlar napmışsa artık 1 GB programı 1 dk da indiriyor :S

mzJkZ8.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.