Akk Saçmalığı Herkes Baksın

Artvinlireiz

Katılımcı Üye
21 May 2016
377
0
Arkadaşlar bugün ayın 9'u. Ve 2 gün önce akk girdi. Kota 50 gb 57 gb indirmişim ki bu imkansız bişey ben kendi cihazımda olsun olsun zorlasın en fazla 30 gb indirmişimdir. Diğer cihazlar toplasan 10 gb etmez. Nasıl bişey bu anlam veremedim

Artvinlireiz

Katılımcı Üye
21 May 2016
377
0
Hayır yemesinden demiyorum en fazla 2 saat oynamışımdır hiç kullanmadıım interneti. Oyunda zaten online ama indirilen gram bişey yok 57 gb olması imkansız ki imkansız

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Online oyun diyenler bu neyin kafası oyunun max kullanacağı: 30-40 mb saatlik.(Tecrübeyle sabittir. Online oyunun ne tür veri alışverişi yaptığını bilmek bile bunu bilmek için yeterlidir.)

DDos diyen arkadaşta ddosta uploada eklenir ve akk'de uploada bakılmaz.

Şimdi neler olabilir ona geçelim:

->Güncellemeler: Arkaplanda yapılan güncellemeler bazen çok büyük boyutlu olabiliyor.

->Başka Birinin İnternetine Girmesi: İnternetine birileri bağlanıyor olabilir.

P4nN

Uzman üye
25 Ara 2015
1,761
3
Miami
Online oyun diyenler bu neyin kafası oyunun max kullanacağı: 30-40 mb saatlik.(Tecrübeyle sabittir. Online oyunun ne tür veri alışverişi yaptığını bilmek bile bunu bilmek için yeterlidir.)

DDos diyen arkadaşta ddosta uploada eklenir ve akk'de uploada bakılmaz.

Şimdi neler olabilir ona geçelim:

->Güncellemeler: Arkaplanda yapılan güncellemeler bazen çok büyük boyutlu olabiliyor.

->Başka Birinin İnternetine Girmesi: İnternetine birileri bağlanıyor olabilir.
Lol oynadın mı sen?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.