Akk siz internet paketleri ?

Khokosh

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
290
0
Denizli
Arkadaşlar şuan bildiğim akk siz internet paketi sadece süper online da mevcut
bile arkadaşlar varsa bildikleri akksiz paketleri yazabilirmi akk siz internet arıyorum fiyatı 150 yi geçmesin hız 16 üstü tercihen 32

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Söylediklerime darılma ama yazdığın yazının pek bi faydası olmadığını bilmeni isterim birçok ıss akksiz paketler veriyor diye bilşyorum bende biliyorum fakat tarife adı özelliği ttnet 100 tl vodafon net 150 tl vb bilgiler versende post kasmasan nasıl olur?

İşte her şeyi böyle hazır beklediğin sürece zaten sürekli sıkıntı olacak anlatabiliyormuyum? onu yazma sebebim diğer ISS lerin sitelerine göz atıp akksiz paketleri araştırmandı. Ama sen hala armut piş ağzıma düşte kararlısın e buda senin tercihindir saygı duymam lazım. Post kasmıyorum ayrıca öyle bir derdimde yok.

Khokosh

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
290
0
Denizli
İşte her şeyi böyle hazır beklediğin sürece zaten sürekli sıkıntı olacak anlatabiliyormuyum? onu yazma sebebim diğer ISS lerin sitelerine göz atıp akksiz paketleri araştırmandı. Ama sen hala armut piş ağzıma düşte kararlısın e buda senin tercihindir saygı duymam lazım. Post kasmıyorum ayrıca öyle bir derdimde yok.
bildiğim bütün iss leri araştırıyorum
ttnet 8mbit hız 105 tl
süperonline 25mbps 100 tl
vodafonenet mevcut kapmanyasına alım yapmıyor bunlar dışında bildikleriniz varsa yazın diye konu açıyorum sen bana her şeyi bizmi vercez az kendin araştır armut piş ağzıma düş yapma diyorsun ben zaten araştırıyorum 1 örnekde konuda yer vermişim aklını başına alıp yazılanları baştan okumanı etvsiye ediyorum
.

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#

bildiğim bütün iss leri araştırıyorum
ttnet 8mbit hız 105 tl
süperonline 25mbps 100 tl
vodafonenet mevcut kapmanyasına alım yapmıyor bunlar dışında bildikleriniz varsa yazın diye konu açıyorum sen bana her şeyi bizmi vercez az kendin araştır armut piş ağzıma düş yapma diyorsun ben zaten araştırıyorum 1 örnekde konuda yer vermişim aklını başına alıp yazılanları baştan okumanı etvsiye ediyorum
.

Aklım başımda olarak yorum yapmıştım sana bak işe yaramış diğer ISS lerin paketlerine göz gezdirmişsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.