Akk'den kurtulma (%100 çalışıyor)

Kayaali

Üye
15 Mar 2018
56
0
100
NEREYE
kalksın yerine başka birşey icat ederler merak etmeyin siz yada fiyatlar yükselir 2 katı fatura öderiz

Oyle bi dava yapamazlar dostum sen merak etme. Pesini birakmazlar yani, hem ek fatura odeme veya fiyatlandirma konusunda kesinlikle degisiklik olmayacaktir diyordu videosunu izlemistim. (fiyatlar artabilir ama akk kalktigi gerekcesi gosterilmez diyordu bide belki ordan bi cakallik yapabilirler)

"'Alpi Taikiai"

Uzman üye
15 Mar 2018
1,147
2
Red Square
Oyle bi dava yapamazlar dostum sen merak etme. Pesini birakmazlar yani, hem ek fatura odeme veya fiyatlandirma konusunda kesinlikle degisiklik olmayacaktir diyordu videosunu izlemistim. (fiyatlar artabilir ama akk kalktigi gerekcesi gosterilmez diyordu bide belki ordan bi cakallik yapabilirler)

Görürüz dostum akk yi mumla arayacağımızdan eminim :D :gülenyüz

Kayaali

Üye
15 Mar 2018
56
0
100
NEREYE
Cmd olayında sanırsam 27 sayısı önemliydi

yani yazdığınız sayıya 27 ekleyip öyle mtuya yazıyorsunuz sanırsam

doğru mudur

Eskiden bende bu yöntemi baya bir süre kullandım işe yarayan bir yöntem ben airties bir modem ile 392 kullanarak yapmıştım

netmtu kullanılmasının nedeni akk kalkıyor fakat sadece download yapabiliyorsunuz netmtu sayesinde internette de gezinebiliniyor

telefonlar gezebiliyor ama ilginç bir şekilde :D

Hocam biraz araştırdım gerçekten doğruymuç ama başlık 7 değil 8 byte mış o yüzden 28 ekleniyor konuyu güncelledim saolasın bilgi için.
mtu bulmayı tamamen kendim yaptığım için o kısmı aklıma gelmedi hiç iyi ki varsın :)

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
Hocam ping -f den buldum ben 1465-1464 şimdi bunu benim modemde nereye ekleyeceğiz benim modemde adsl o dediğiniz yer gözükmüyor bende mtu yeri çıkmıyor yani

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
Hızlı resime resim yüklediğin zaman link paylaşma yerlerinde forumlar yazan linki konuya eklersen resimler gözükecektir

ilbeyli3527

O Şimdi Asker
23 Haz 2015
351
34
UZAY VE MARS
SUOERONLİNE AKK KALKMIYOR... Programlar var AKK kaldırma hiç denemedim bnm için önemli değil ama Superonline kullananlar AKK kaldırma programı denesin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.