Akontumu silmeye mi zorluyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ergul1971

Yeni üye
17 Kas 2010
7
0
Arkadaslar livemailden bir mail geldi bana ve tam olarak cözemedim, sanirim birisi yanlislikla benimk adresimi alternatif adres olarak vermis ve akontunu silmek istiyo
ama tam tersi gibi de geldi bana sanki bir oyun gibi, okuyup anlayabildigim, sanki okeylersem digeri degil de benim akontum silinicek gibi yorumladim,
ustalardan bir yardim istiyorum, gelen maili benim adresimin yazdigi yerleri degistirerek
editledim, benim adresim ve diger mail adresi olarak yazdim, yardim ederseniz sevinirim

> Date: Sun, 5 Dec 2010 01:06:30 -0800
> From: [email protected]
> Subject: Windows Live Account Security Removal
> To: Benim adresim
>
> Do you want to remove the following alternate email address from your Windows Live account (diger tanimadigim adres)?
> - Alternate email address: benim adresim
>
> If you want to remove---- (benim adresim) ---, use this link:
> https://tik.lat/SM0jO adresim&prooftype=Email&mn=(benim akontuma benzer diger aadres)
>
> If you didn't make this request, use this link to cancel it:
> https://tik.lat/kZ0qU adresim-----&prooftype=Email&mn=diger adres-bana ait olomayan
>
> Thank you,
> Windows Live
>
> Microsoft respects your privacy. To learn more, please read our online privacy statement:
> https://tik.lat/EKiCN
>
> Microsoft Corporation
> One Microsoft Way
> Redmond, WA 98052

ergul1971

Yeni üye
17 Kas 2010
7
0
aninda googlede cikmis bu ne hiz anlamadim, site sahibi googlemidir nedir :D
ama siteden daha cit yok okuyanlardan yardim bekliyorum, ayrica googleye yarim saatte nasil düsüyo onu da bi yöneticiler anlatsa da ondan da faydalansak kendi sitemizde, harika bisey ya, benimki iki haftaya anca cikiyo...

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
kardeş bence bu mail spam da olabilir eğer kurban olmak istemiyorsan hiç bişi yapma sil mesajı gitsin hatta mesajı spam olarak ta işaretle ("sahtekarlık bildir" diye bi seçenek olacak) eğer microstun adresinden gelmişse zaten sorun yok eğer adres fake ise microsoft o adresi banlar.zaten hesabını silmek isteyen başka birisi varsa senin mail adresini alternatif olarak vermişse o onun mallığı boşver sanane , bak keyfine :D

ergul1971

Yeni üye
17 Kas 2010
7
0
baktim ama kaynak kodundakiler de mesajla ayni cikti onu da anlamadim, ip filan gectim farkli hicbirsey cikmadi mesajin aynisi kaynak kodunda da cikti :)

bu arada konuyu mail güvenlige acmistim, baskalarina da böyle seyler geldiyse konu altinda birlessin diye , uygun yere tasidiginiz icin de ayrica tesekkür ederim, kolayliklar dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.