Akşam sorusu #Survival sorusu

Siz olsanız ne yapardınız

• Açarım

Oy: 15 57.7%
  • Açmam

Oy: 11 42.3%

• Kullanılan toplam oy
    26

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,780
3,725
23
Ankara
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar

bir sorum var

dünyada en son kişi sizsiniz ve oturduğunuz odanın kapısı çalınıyor ne yaparsınız

Okan1030

Katılımcı Üye
24 Ocak 2016
690
0
Olum acarim abi nasil derim otur villan derim muhabbet ederiz sonra dunyada ikimiz variz bide kiz olcak o shet neyse yani

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Dünyayı karış karış dolaşıp heryeri adım gibi biliyorsam ve kimsenin olmadıgından eminsem kendime kızarım nereyi atladım diye sonra fatiha okur içimden elimde saldırıya karşı sopa ve benzeri çisimle kapıya yönelirim fakat şöylede bir durum var dünyada tek ben kaldıysam emin olun yaşadıgım yeri kale gibi saglam yapardım evin her tarafında son sistem güvenlik olurdu kameralar olurdu fakat ilk günü oldugunu varsayarak kapıyı açardım ne olacaksa olsun derdim

DR4K0L0L

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
891
1
Biraz gerçekçi olalım. Madem Dünya'da kimse yok. O zaman kimsenin olmadığını nereden haber alıyoruz. Eğer kimse yok ise, biz bunu bilmiyoruzdur. Bu sebeple, ölüme doğru yürürüz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.