Aktiflik Saati ile ilgili hata hk.

UnknownOrg

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
618
24
irgend wo in der welt
Arada bir profilime girip konularıma bakarım yazdığım mesajlara cevap veren varmı diye. Dikkatimi çeken Haftalık Aktiflik Saati 3 gün önce 6 saat 57dk idi. Şuan itabariyle 6 saat 43dk geriye doğru gidiyor. Sebebi nedir ? Admin hocam

Son düzenleme:

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Haftalık aktiflik süresi ortalama değerdir dolayısıyla değişkendir.

Herhangi bir hata Yok

Son düzenleme:

KoDa

Uzman üye
14 May 2016
1,438
1
127.0.0.1
aktifliğin düşüyor girmeyince sonra ortalama alındığı içinde azalıyor

ör/ (sürekli) günde 2 saat olmak üzere 3 gün girsen 3x2=6 , o 3 ginden bir gün 2 değilde 1 saat girsen 2+2+1=5
bunun gibi ama ama nasıl hesaplanıyor sadece örnek verdim

NOT: Ama Şu Var Haftalık Diyor Günlük Tarihe Bakmıyor 7 gün geçtikten sonra 0 lanıyor

Yani Ben 1 hafta boyunca sadece (Per , Cum , Cumrts , Pazar ) Girdim Pzt Sıfırlanması lazım Ama Olmuyor Herneyse Çokta Önemli Deil Bence :D

Son düzenleme:

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
ben hiç çıkmıyorum nerdeyse full forumdayım sabah 10 da fln gece 5-6 ya kadar forumdayım 2 -2.5 haftaya yakındır ama full forumdayım ama 18 saat mi ne Nedeni Nedir ?

Son düzenleme:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Merhabalar CrayZCeGo , KoDa , UnknownOrg ,
Şimdi arkadaşlar öncelikle konuların tamamını ve altındaki postları bir okuyunuz;

https://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1737442-uye-aktiflik-sistemi.html
https://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1740022-uye-aktiflik-sistemi-guncelleme.html

belirtildiği üzere aktifliğiniz 27-06-2018 tarihinden itibaren ortalaması alınarak hesaplamaktadır.Ayrıca Haftalık aktiflik istatistiği her çarşamba günü sıfırlanmaktadır, sonrasında o hafta içindeki online sürenize göre ortalama bir istatistik tutmaktadır.
konunun tamamını dikkatinizi vererek okursanız kimsenin açıklama yapmasına gerek kalmayacağını düşünüyorum. iyi forumlar...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.