Akvaryumu olanlar

Batuaydin

Üye
9 Tem 2007
144
0
Nereye
Akvaryumu olanlar evinizde kaç akvaryum var ve besliyorsunuz yazabilirsiniz.
Aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum.
Hastalık, cinsiyet, tür fark etmez.

İlk ben başlıyayım. 3 akvaryumum var.

1- bitkili kribensis akvaryumu
2- bitkili kırmızı kiraz karides akvaryumu
3- bitkili beta akvaryumu

4. Kuracağım yer kalmadı odamda. :D

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
benimde akvaryumum var güzellik akvaryumu diyorlardı galiba içinde yeşilbir çiçek koymuştum çiçek büyüdü. Oksijen tüpüyle besliyorum balıkları ama akvaryum beslemek zaman keyif ve para işi

Son düzenleme:

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Japon balıkları 18 derecede bile yaşayabilir. Ancak sıcak soğuk su değişiminden dolayı akvaryumdaki balıklar mantar hastalığına yakalanırlar ve hastalık kuyruklarının erimesi şeklinde başlar.

Dikkat etmek gerek, termostatlı ısıtıcı şart.

Batuaydin

Üye
9 Tem 2007
144
0
Nereye
Fanusta balık mı beslenir. En iyisi karides çok eğlenceli hayvanlar. Evinde karides besleyen nadir insanlardanım. Bir arada yengeç beslemiştim. Şimdi ise tatlı su kurbağası düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.