Alacakaranlık-Avatar Filmlerin Effecti ??

1 Ocak 2015
59
0
Selamun Alyekum , Alacakaranlıkdaki kurtl bildiğim kadarıyla animatör programıyla olusturuluyor.Bu animator programlarının ismini bilen varmı. Hani adamların yüzüne nokta nokta birşeyler yapıstırıyorlar film çekerken şu fotodaki gibi ;

DRpXn6.jpg

Bunun gibi Nokta nokta birşey var adamın yüzünden bilgisayar programı ile maymuna kurta falan çeviriyorlar. After effectden haraket takibi yapılıyor ama detaylı bilmiyorum. Bileniniz varsa anlatırsa güzel olur. :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Bilsek zaten film sektörün'de çalışırdık ki bilsek bu ülke'de ancak samanyolun'da çalışabiliriz :) ama adamlar çok zekiler evleri,şatoları vs. minyatür olarak kartondan vs. yapıyorlar ve kamera ile gerçelik effecti veriyorlar yani yabancılar bu işi biliyor dostum türkler ise ancak izlemeyi biliyor :)

1 Ocak 2015
59
0
Bilsek zaten film sektörün'de çalışırdık ki bilsek bu ülke'de ancak samanyolun'da çalışabiliriz :) ama adamlar çok zekiler evleri,şatoları vs. minyatür olarak kartondan vs. yapıyorlar ve kamera ile gerçelik effecti veriyorlar yani yabancılar bu işi biliyor dostum türkler ise ancak izlemeyi biliyor :)

Çok güzel dedin :) de az araştırsak bizde bir iki birşey yapabiliriz. :) o adamlarınkıne benzemesede

1 Ocak 2015
59
0
:) GREEN BOX olan bir stüdyo göster bana gidelim yapalım :) tabi onunla da kalmıyor kameras vs. çok zor iş ama basit anlamda yapmak istiyorsan adobe after effect ve sony vegas pro ile mümkün tabi ki

https://www.youtube.com/watch?v=IKnifOEX_Dk

After effecti biliyorum. Kullanıyorum birçok şeyde oyun introsu olsun silah effectleri falan olsun kendi evimde düşük bütçeli kendi çapımda yapıyorum birşeyler. :) green box stüdyosuna gerek yok :) al yeşil karton 15-20 tane küçük bir odaya bantla yapıstır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.