[Albay] Merak eddim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3ROR

Yeni üye
10 Nis 2016
42
0
Şöyle izah edeyim.
Normal üyeler hep mavi kalır bir emek sarf etmedikçe.
Eğer bir emek sarf edersen, konu açarsan, ihbar edersen yönetim ekibi senin çalıştığını görür ve sarı yapar. :)

bana böle bi dm attı ben anlamıorum da konu sayısı 12 ? nasıl

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Belirli vakitler içerisinde moderasyon (yönetim) alımları olur o zaman üyeler başvurur ve üyelerin önceki konuları postları hal davranışları kontrol edilir uygunsa yönetime alınır.
Albay stajyer olarak başlarsın başarılı isen Tuğgeneral terfi alırsın
Sonra Tümgeneral , korgeneral
En son üst düzey yönetim orgeneral , g.kurmay başkanı , mareşal

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Konu sayısı okadarda önemli değil konuya verilen özen , içerik olarak yeterli olması , bilgilendirmesi ve üyeler tarafından beğenilmesi daha önemlidir.

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
abi ole demek ıstemıorum ben konu sayısı 12 konu acarak emek sarfederek demstı ondan kafama dakıldı ?

Tabi emek istiyor alımlar açık olduğunda hemen başvurayım kabul edilir edilmez sarışın olayım diye birşey yok senden güzel konular açman istenilir sade konular değil süslenmiş göze çarpan ve alıntı olmayan konular bu konularla puan toplarsın süre dolduktan sonra
Puanlar hesaplanır yeterli bir puan haketmişsen Albay [Moderator Asistanı] olarak atanırsın atandıktan sonra konu açmalar bitmiyor ben öyle bir zamanda atandım ki sıkıntılarım büyüktü şimdi gördüğün haldeyim
Stajyer Asistan Klubu açıldığı zaman Klube başvuru yap kabul edildiğinde bildirirler atandıktan sonra ben başka bir time katılmak istiyorum amacım oraya girmekti filan deme ha

Aspect's

Uzman üye
15 Mar 2017
1,170
19
Ankara
abi ole demek ıstemıorum ben konu sayısı 12 konu acarak emek sarfederek demstı ondan kafama dakıldı ?

Şöyle örnek göstereyim.
1 Konun var ve buna saatlerini harcamışsın özgün kendin yazmışsın resimler eklemişsin bu kendin yazdığın konu 100 alıntı konuyla eş değer sonuçta kendin yazmadın mı? Üst Düzey Yöneticilerimiz özgünlüğe çok önem veriyor.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Arkadaşa gerekli cevabı verdiğimizi düşünüyorum konu daha uzarsa tartışmaya gidebilir.

RAM_Hacker

Katılımcı Üye
3 Ara 2017
308
5
/>
İyi geceler,
TurkHackTeam'de belirli timlerde ve moderatörlükte belirli zamanlarda alımlar olmaktadır ve eğer gerekli koşulları karşılamaktaysanız başvurularınız değerlendirilir ve kabul edilirse başvuru yaptığınız bölümde "Asistan" olursunuz.
Ek olarak forum yetki sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bu konuyu okuyabilirsiniz.

Esen kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.