Alcohol % 120 FULL(Türkçe) Oyunlar İçin Sanal Sürücü Oluşturma

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
alcohol120im6.png
Alcohol 120% sanal cd ve dvd sürücüler yaratma konusunda bir profesyoneldir. Tam 31 adet sanal sürücü yaratabilir. Ve bu sayede kullanıcıların cd'lere ihtiyacı olmadan cd'den çalıştırır gibi oyunları programları çalıştırabilmeleri düşünülerek hazırlanmıştır.
Türkçe full.


Versiyona eklenen özellikler: A.S.S fonksiyonu dvd medya oynatıcı, daha fazla donanım desteği, DPM çıkarma motoru. Çift DVD disk desteği. Ve bazı hataların düzeltilmesi.


PROGRAMI FULL YAPMA: Proğramı kurunuz,Kurulum bitince otamatik başalyacaktır kapatın. Tekrar rarlı dosyayı acın blz-a120_1953823f-patch ı kopyalayıp C:\Program Files\Alcohol Soft\Alcohol 120 içine yapıştırınız.


blz-a120_1953823f-patch ı çalıştırınız ve path tuşuna basınız.
*PATCHING DONE* yazısını görüsünüz.

Alcohol % 120 için tıkla
rar şifresi:www.lideroyuncu.com
 
Son düzenleme:

black_deck

Yeni üye
4 Tem 2009
1
0
dostum bir iş yapıyorsun tam yap yaptın bir hayır tut bacağını ayır RAR şifresi nedir bunun?
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.