Alemdar App - Polat ve Çakır Sesleri Uygulama Tanıtım

Sahinyghs

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
420
0
Mgla,Hty,Mdn
iyi günler değerli forum üyeleri. yakın zamanda paylaştığım uygulamayı tanıtmak istiyorum sizlere. uygulama tamamen eğlence amaçlı olarak yapıldı. Polat Alemdar ve Süleyman Çakırın (henüz) 20 bölüm boyuncaki önemli replikleri mevcut. uygulama ile arkadaşlarınızla dalga geçebilir. yerinde ve zamanında doğru replikleri gönderebilirsiniz.

aşağıda örnek resimler mevcut:

28CKZL.png

g5rk9y.png

WflY3L.png

I4nwEi.png

umarım beğenirsiniz. beğenirseniz 5 yıldız verirseniz memnun olurum.

yakın zamanda da hack amaçlı bir uygulama geliştirmeyi düşünüyorum forum için. işinize en fazla yarayacak bir uygulama tipi verirseniz (fake instagram girişi) öyle bir uygulama geliştiririm. önerilerinizi bekliyorum

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sahinyghs.alemdarapp

Son düzenleme:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
124
3
xD
Umarım kullanıcısı çok olur başarılar dilerim dostum. Ellerine sağlık güzel uygulama :D

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PCsBQO5IdIM[/ame]

3:47

Bu ses yoksa kullanmam

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,219
2
Uyguluma basit olabilir, ama zekice düşünülmüş. Güzel reklamı yapılırsa, gerçekten çok kazandıracağını düşünüyorum. Zekana hayran kaldım, pazarlama ve satış diye buna derim ben. Yolun açık olsun, eline sağlık.

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
selam uygulamanı denedim amaa Sony xperia Z2 cihazında ""Durduruldu"" hatası alıyorum

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Pala olmadan olmaz bu işler :sırıtan. Çok beğendim güzel bir güncellemeyle çok daha iyi hale getirilebilir. Eline sağlık..

thebestofturk

Yeni üye
29 Ocak 2015
16
0
Elinize sağlık başarılar dilerim. Bir önerim olucak uygulamaya repliklerin diziden kesitlerini de koysanız (video şeklinde) mükemmel olur.

Sahinyghs

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
420
0
Mgla,Hty,Mdn
Uyguluma basit olabilir, ama zekice düşünülmüş. Güzel reklamı yapılırsa, gerçekten çok kazandıracağını düşünüyorum. Zekana hayran kaldım, pazarlama ve satış diye buna derim ben. Yolun açık olsun, eline sağlık.

teşekkür ederim. mantık öyleydi ama bir avuç kullanıcıdan öteye gidemiyorum :)

selam uygulamanı denedim amaa Sony xperia Z2 cihazında ""Durduruldu"" hatası alıyorum

açılır açılmaz mı oluyor yoksa herhangi bir işlem yapıldığında mı? sürümünüz nedir? belirtirseniz sorunu çözmem için faydalı olur.

Pala olmadan olmaz bu işler :sırıtan. Çok beğendim güzel bir güncellemeyle çok daha iyi hale getirilebilir. Eline sağlık..

teşekkür ederim. dediğim gibi hem izleyip hem eklemek bir de diğer işlerimle ilgilendiğim için biraz aksamalı oluyor ama para kazanmasam da ekleyeceğim. böyle bir uygulama google play de hep duracak :)

Elinize sağlık başarılar dilerim. Bir önerim olucak uygulamaya repliklerin diziden kesitlerini de koysanız (video şeklinde) mükemmel olur.

teşekkür ederim. evet düşündüm onu ama ileride daha birçok replik eklenecek ve videoları düşünürseniz uygulama boyutu çok artar bu da kullanıcı zararına

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
Merhaba sormanız üzerine cevaplıyorum
Uygulamayı açınca ilk 2-3 saniye birşey olmuyor sonra durduruldu diyip atıyor ve birdaha giremiyorum

Benden kaynaklı değildir kontrol ettim belki telefon sürümü ile ilgilidir

sony xperia z2 d6503
Android sürümü : 6.0.1
rootsuz, virüssüz

DmrBey034

Yeni üye
22 May 2020
9
0
Ellerine sağlık bro uygulama çok iyi olmuş.Ilerleyen zamanlarda video versiyonunu bekliyoruz.:gozkirpan

Sahinyghs

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
420
0
Mgla,Hty,Mdn
Merhaba sormanız üzerine cevaplıyorum
Uygulamayı açınca ilk 2-3 saniye birşey olmuyor sonra durduruldu diyip atıyor ve birdaha giremiyorum

Benden kaynaklı değildir kontrol ettim belki telefon sürümü ile ilgilidir

sony xperia z2 d6503
Android sürümü : 6.0.1
rootsuz, virüssüz

evet yorumunuzu da gördüm. z2 telefonun var aynı sürüm en yakın zamanda hatayı çözüp yeni sürümü yayınlayacağım ilgin için teşekkür ederim

Ellerine sağlık bro uygulama çok iyi olmuş.Ilerleyen zamanlarda video versiyonunu bekliyoruz.:gozkirpan

teşekkür ederim :). Tüm bölümleri veya sadece önemli sahneleri barındıran yeni bir uygulama yayınlayabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.