Ali Express Kol Saati

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Ödemeyi yaptın ve hala öyle diyor demek... Sendenkaynaklı varsayalım. Karşı taraftan dolayı da olabilir de... Ödeme iptal olmuş olabilir işlem anında bir teyit et.

Ama ürün geldiyse ödeme de alınmış olmalı.Alışveriş yaptığın satıcı güvenilir miydi puanı vs.

27 Şub 2016
83
0
Ödemeyi yaptın ve hala öyle diyor demek... Sendenkaynaklı varsayalım. Karşı taraftan dolayı da olabilir de... Ödeme iptal olmuş olabilir işlem anında bir teyit et.

Ama ürün geldiyse ödeme de alınmış olmalı.Alışveriş yaptığın satıcı güvenilir miydi puanı vs.

Merhaba hocam benımde paramı alıexpress ıade etmedı gelmedı 1 ay oldu ne yapabılırım bılgı verırmısınız tekrar konu acıpda forumu kırletmek ıstemedım.

damdelen

Üye
31 Ocak 2016
94
0
onay bekleyen ürünlerde takip yazar ona gir yada satıcıya yaz kargo numarasını istiyorum diye bi bak verdiği bilgilerden nerde olduğunu eğer türkiyeye girdiyse sıkıntı yok normalde adamlar en fazla 3 hafta içinde türkiyeye girer ama ptt çok bekletiyo çok yavaş

30 Eki 2015
247
0
24
WashingtonDC
kardeşim ben çok malzeme aldım önce öyle der sonra sevkiyata geçer sonra onay bekleyen ürünler der ama bi saat aldım 4 ay oldu hala gelecek

Merhaba hocam benımde paramı alıexpress ıade etmedı gelmedı 1 ay oldu ne yapabılırım bılgı verırmısınız tekrar konu acıpda forumu kırletmek ıstemedım.

onay bekleyen ürünlerde takip yazar ona gir yada satıcıya yaz kargo numarasını istiyorum diye bi bak verdiği bilgilerden nerde olduğunu eğer türkiyeye girdiyse sıkıntı yok normalde adamlar en fazla 3 hafta içinde türkiyeye girer ama ptt çok bekletiyo çok yavaş

YkDaGA.png

6P9E03.png

Son düzenleme:

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Seller shipped your order = Satıcı siparişini gönderdi.

Ödemen kabul olmuştur ve paket gönderilmiştir yani : )

Siz de resim ile bunu demek istediniz sanırım.

Fund processing: ödeme işlemi yapılmakta. Bu gayet normal. Kabul edilmedi anlamına gelmez. PayPal aracılığı ile ödendi ise oradan da bakabilirsiniz. Lakin dediğim gibi, ürünü postalamışlar.

Saygılar
HABİR

Son düzenleme:

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
kardeşim ben çok malzeme aldım önce öyle der sonra sevkiyata geçer sonra onay bekleyen ürünler der ama bi saat aldım 4 ay oldu hala gelecek

Aradan 4 ay geçdi ise o saat gelmez. 1 - 1,5 ay olabilir..lakin 4 ay mümkün deģil. O ya hiç gönderilmedi yada transit de kayboldu. 500+ adet ürün almışlığım var Çin, Güney Kore, Japonya vs.'den (eBay).

Durumu bildirmeniz gerek.

Saygılar
HABİR

30 Eki 2015
247
0
24
WashingtonDC
Ürünü aldığını onaylaman lazım. Bende alışveriş yapıyorum aliexpress'den aldıkdan sonra "Alınan siparişi onayla" demen lazım. :)

Seller shipped your order = Satıcı siparişini gönderdi.

Ödemen kabul olmuştur ve paket gönderilmiştir yani : )

Siz de resim ile bunu demek istediniz sanırım.

Fund processing: ödeme işlemi yapılmakta. Bu gayet normal. Kabul edilmedi anlamına gelmez. PayPal aracılığı ile ödendi ise oradan da bakabilirsiniz. Lakin dediğim gibi, ürünü postalamışlar.

Saygılar
HABİR

Aradan 4 ay geçdi ise o saat gelmez. 1 - 1,5 ay olabilir..lakin 4 ay mümkün deģil. O ya hiç gönderilmedi yada transit de kayboldu. 500+ adet ürün almışlığım var Çin, Güney Kore, Japonya vs.'den (eBay).

Durumu bildirmeniz gerek.

Saygılar
HABİR
Yani Şuan Beklicemmi Kredi Kartı İle Ödeme Yaptım Ürünü Neden Takip Edemiyorum​

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
AliExpress bu aralar çok sıkıntılı bişey almayın derim.
Uzun zamandır alışveriş yapıyordum aliexpress'ten en son 2 ay önce sipariş verdim kargo yola çıktı dedikten bir ay sonra iptal oldu ödemeyide geri yapmadılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.