Aliexpress iade hakkında

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Bazılarımızın bildiği üzere Aliexpress'de token ile bedava alışveriş diye bir şey var bugün 450 jeton ile kulaklik aldım aradan yarım saat geçti ve satıcı bana ürünün stokda olmadığını söyledi bende kendisine jetonlarımı vermesini söyledim bunun üzerine satıcı bana : "paypal hesabınıza 1$ göndersem olur mu dedi buna karşılık hayır dedim çünkü harcadığım 450 jeton neredeyse 10$ değerindeydi siparişi iptal edersem jetonumu alabilirmiyim veya ne yapabilirim ? ilk defa jeton ile alışveriş yapıyorum

Son düzenleme:

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,208
1,442
Sipariş iptal edildikten sonra 7 gün ile 15 gün arasında hesabınıza para aktarılması gerekiyor. Satıcı size başka bir şey teklif ettiği için direk aliexpress müşteri hizmetleri ile iletişim kurunuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.