Çözüldü Aliexpress Kargo Takip (Bilgililer Lütfen)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coopersman

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
724
0
İstanbul
Arkadaşlar gönderim şuanda bu durumda. Daha önce aliexpress üzerinden böyle bir alışveriş yapan oldumu ? ben daha önce 3-5 dolarlık şeyler almıştım ama bu son aldığım 50 dolarlık bir kulaklık. Ürün hakkında ilk olduğu biraz endişeliyim. Bu yazılardan çok anladığım söylenemez. Bilen arkadaşlara sorum ;

1-) Kargoda herhangi bir sorun varmı
2-) Eğer bir sorun yoksa kaç günde elime ulaşır ortalama (İstanbul)

Screenshot 2 - Hızlı Resim

yNnXd7

Moderatör tarafında düzenlendi:
27 Nis 2013
205
0
Bursa
Kardeşim ben çok ürün aldım hiç bir sıkıntı yaşamassın 15 ila 40 gün arasında geliyo kargo takip numarasındanda takip edebilirsin. Bende geçen ay saat aldım 67 dolara 35 gün oldu şuan İstanbula gelmiş bu hafta bekliyorum.

Aklına takılan herşeyi sorabilirsin bu konuda baya tecrübeliyim toptan mal bile aldım ordan.

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
6
Alırkene Vidyo Cek Eve Gidene Kadar Eger Kötü Birşey Cıkarsa Dava Acıp Vidyo'yu Delil Olarak Kullana Bilirsin :)

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
7
1,506
Merhaba

Ürününüz problem olmadan gümrükden geçmiş. Artık ptt kargo nun elinde. Telefon numarasından arayıp anlık bilgi alabilirsiniz sıkıntı yok adresinize gelecekdir. Sorunuz olursa özel mesajdan yardımcı olurum

Coopersman

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
724
0
İstanbul
Kardeşim ben çok ürün aldım hiç bir sıkıntı yaşamassın 15 ila 40 gün arasında geliyo kargo takip numarasındanda takip edebilirsin. Bende geçen ay saat aldım 67 dolara 35 gün oldu şuan İstanbula gelmiş bu hafta bekliyorum.

Aklına takılan herşeyi sorabilirsin bu konuda baya tecrübeliyim toptan mal bile aldım ordan.
Merhaba

Ürününüz problem olmadan gümrükden geçmiş. Artık ptt kargo nun elinde. Telefon numarasından arayıp anlık bilgi alabilirsiniz sıkıntı yok adresinize gelecekdir. Sorunuz olursa özel mesajdan yardımcı olurum

İkinizede çok çok teşekkürler. İçimi rahatlattınız resmen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.