Alkol Etkisinde Kurtulnak için !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bertab

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
337
0
Arkdaşlar bu forumla alakası yok ama vodka üstüne bira içtim kusmadım duş aldım halsizlik var nasıl geçer allah rızası için yardım edin bi daha ağzıma sürmem yeminle

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Yazık. Bir de Allah rızası için demişsin ama Allah'ın şiddetle yasakladığı şeyi yapmışsın aman neyse. Klasik şeyler işte acı türk kahvesi yap kendine zaten ya kusarak vücudundan atarsın ya da diğer yollarla vücudundan attığın zaman kendini daha iyi hissediceksindir. Gerekirse parmağını boğazına sokarak kus.

bertab

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
337
0
Yazık. Bir de Allah rızası için demişsin ama Allah'ın şiddetle yasakladığı şeyi yapmışsın aman neyse. Klasik şeyler işte acı türk kahvesi yap kendine zaten ya kusarak vücudundan atarsın ya da diğer yollarla vücudundan attığın zaman kendini daha iyi hissediceksindir. Gerekirse parmağını boğazına sokarak kus.
Biliyorum uyduk yine o 6 harfliye bi daha töbe ağıma sürmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.